Менеджмент
Ваших
Амбіцій

BSK – інфопартнер четвертої конференції «Алгоритми успіху»

Дорога до успіху проходить спусками і підйоми, через людей і події, які зустрічаються на шляху. Участь в навчальних заходах дає можливість:

  • Отримати актуальні знання;
  • Знайти корисні контакти;
  • Обрати консультанта або наставника щодо вашого запиту;
  • Надихнутися новими ідеями для власних звершень.

25 листопада відбудеться четверта конференція «Алгоритми Успіху», на якій професіонали в основних сферах життя поділяться своїми стратегіями успіху, запропонують авторські інструменти для практичних рішень реальних проблем.

За рік існування в рамках конференції пройшло 100 майстер-класів, які відвідали 1000 осіб. Мета заходу - просування інноваційних знань і підвищення освіченості суспільства.
Впродовж дня кожен слухач знайде корисний для нього майстер-клас: від бізнесу і фінансів - до особистісного розвитку і відносин. Крім того, оцінить корисність, яку дає майстер-клас за 10-ти бальною шкалою. Оцінка формує рейтинг спікерів для визначення кращих.


Роздинка заходу - виступи VIP - спікерів:

- Марк Комісаров (США) - президент фонду "Blind Care Foundation", автор методики з активізації Центру Прямого Інформаційного сприйняття в мозку людини, керівник науково-дослідних робіт з вивчення явища Прямого Інформаційного сприйняття. Автор книг «Дивлячись на світ широко заплющеними очима» (Книга перша і Книга друга).
Тема майстер-класу: «Пряме інформаційне сприйняття - крок в майбутнє».

- Галина Турос (Україна) - коуч з краси і гармонізації життя, консультант з краси, стиліст-візажист, директор з продажу, тренер навчальних і трансформаційних програм з краси. Автор системи підбору кольору для макіяжу.
Тема майстер-класу: «Зовнішній образ як ресурс»

- Костянтин Галюк (Україна) - бізнес-тренер, практикуючий коуч, майстер НЛП, підприємець. Власник академії гри Makers Game Group, співзасновник і CEO проекту WEBSMART.CENTER. Автор: серії книг "Так! Я Бренд! Або Як досягти успіху в кризу!", Коучингової гри "Активація Особистого Бренду", бізнес-гри «Business Poker» і технології створення гри «SMART Game».
Ідеолог конференцій: «Алгоритми успіху», «Smart People», «Нові ігри для нових людей»;
Тема майстер-класу: «5 кроків розвитку особистого бренду».

Усі спікери Конференції відкриті до спілкування, дають безкоштовні консультації з індивідуальних питаннь.
Трансляція майстер-класів в Інтернеті дасть можливість подивитися цікаві теми он-лайн з будь-якої точки світу.
Кожного слухача чекає океан практичної користі, море подарунків від організаторів та спікерів, а також можливість обрати переможця конференції серед спікерів.


Організатор конференції портал //websmart.center/
Тут ви можете ознайомитися з інформацією щодо попередньої конференції: //websmart.center/read-news/69

Зареєструватися