Менеджмент
Ваших
Амбіцій

BSK - Бізнес Школа КРОК у співпраці з партнером BPI Group провели тренінг-практикум «Створення ощадливого виробництва. Методологія Кайдзен».

11-12 листопада 2016 року BSK - Бізнес Школа КРОК у співпраці з партнером BPI Group провели тренінг-практикум "Створення ощадливого виробництва. Методологія Кайдзен". Автор, ведучий і "натхненник" практикуму - Андрій Сєргєєв, один з провідних фахівців в області ощадливого виробництва і управління виробничими системами.

В ході тренінгу-практикуму учасники ознайомились з принципами методології ощадливого виробництва, а закріпили отримані знання на практиці, за допомогою інтерактивної гри, під час якої вони тестували і впроваджували інструменти Ощадливого виробництва. Такий підхід під час тренінгу-практикуму допомагає краще зрозуміти принципи системи Lean і Six Sigma, і хоча самі по собі вони досить прості, їх реалізація вимагає великих зусиль. Методологію ощадливого виробництва було розроблено у Массачусетському технологічному інституті. Активно застосовуються інструменти Lean і Six Sigma на заводах японського автопрому для навчання свого персоналу.

Представники таких компаній як ТОВ "БАЗИСПАК", ТОВ "Манеж", ТОВ "ПЛАТЕКС" активно брали участь у тренінгу та імітаційної гри, ділилися досвідом впровадження окремих елементів в своїх компаніях. Ми сподіваємося, що учасники тренінгу-практикуму успішно реалізують нові інструменти, суттєво скоротять витрати на виробництві та вдосконалюють навички з виявлення можливостей для безперервного процесу поліпшення діяльності своїх компаній.

Наступний тренінг-практикум запланований на весну 2017. Всім клієнтам, які не змогли взяти участь в минулому практикумі, ми рекомендуємо стежити за інформацією.

До зустрічі на наших нових заходах!