БІЗНЕС ШКОЛА КРОК ПОСІЛА 2-ГЕ МІСЦЕ В РЕЙТИНГУ КРАЩИХ БІЗНЕС ШКІЛ

Бізнес Школа КРОК посіла друге місце в рейтингу кращих Бізнес-Шкіл, що надають програми МВА від Ukrainian Business Award.

До рейтингу ТОП-7 бізнес-шкіл Києва у 2024 році увійшли такі заклади: KMBS (Києво-Могилянська бізнес-школа), KROK Business School, MIM, Edinburgh Business School, МАБІТ, Міжнародний інститут бізнесу та KSE Graduate Business School.

Цінність пропозиції для абітурієнта безумовно має кількість програм (MBA), які пропонують навчальні заклади. По 6 різновидів даної програми пропонують своїм студентам аж 3 бізнес-школи. Це KROK Business School, MIM та Міжнародний інститут бізнесу. А от найбільшу кількість додаткових курсів та тренінгів надає KMBS (27). Трохи менше пропонують своїм студентам та абітурієнтам KROK Business School (24), KSE Graduate Business School (24) та МАБІТ (23 додаткові курси та тренінги).

Щиро вітаємо студентів, випускників, викладачів, менеджерів, партнерів з заслуженим визнанням нашої наполегливої праці. Рухаємося далі вперед!

Більше про програми МВА в Бізнес Школі КРОК можна дізнатися за посиланням: https://bs.krok.edu.ua/mba/

Триває набір в групу, навчання стартує в жовтні 2024 року!

Приєднуйтесь!