Бізнес Школа КРОК - партнер LeanForum 2018

12-14 грудня 2018 року в Києві пройде масштабна подія - III-я Міжнародна конференція LeanForum 2018. Мета форуму - розширити межі спільноти Lean-експертів і тих, хто тільки починає шлях впровадження Lean-принципів в компанії. На конференції зберуться кращі експерти міжнародного класу Шон Баркер, Shingo Institute з США, Ян Грін, Ніссан Моторс з Великобританії, Роберт Сандерс, CDI Global ПАР, керівники передових компаній України, які представлять свої майстер-класи та презентації про кращий досвід побудови виробничих систем в світі.

Бізнес Школі КРОК особливо приємно виступити партнером LeanForum 2018, оскільки саме бізнес Школа КРОК є провайдером програми для операційних і технічних директорів "Master of Science in Operational Excellence", а також єдиним акредитованим центром сертифікації Lean IIBLC® в Україні.

Участь в LeanForum 2018 - прекрасна можливість познайомитися з програмою і викладачами "Master of Science in Operational Excellence", дізнатися про те, що такі компанії як Coca-Cola, Procter and Gamble, PwC залучені в її реалізацію в якості партнерів програми.

Під час LeanForum 2018 можна отримати консультацію і подати заявку на навчання. Ми закликаємо компанії почати трансформаційні зміни, навчаючи лідерів трансформації на програмі "Master of Science in Operational Excellence". До зустрічі на LeanForum 2018!