Бізнес Школа КРОК - BSK взяла участь в міжнародній конференції в Грузії

Вікторія Полищук, адвокат, викладач Бізнес Школа КРОК - BSK взяла участь в міжнародній конференції GIAC Arbitration Days, яка проходила 9-11 жовтня 2019 року в м.Тбілісі, Грузія.

Судді, практикуючі арбітри і медіатори, адвокати, державні чиновники і представники бізнесу з ЄС, Центральної Азії, України і Грузії обговорювали останні тенденції в способах вирішення комерційних суперечок.

Учасники дізналися про нові тенденції та виклики в рамках Нью-Йоркської конвенції 1958 року народження, розглянули практику Грузії по реалізації Нью-Йоркської конвенції 1958 року народження, ознайомилися зі стандартами вирішення спорів, які прийняті міжнародними фінансовими організаціями, обговорили концепцію медіації та міжнародну практику в медіації.

На конференції виступали міністр юстиції Грузії Теа Цулукіані, представник ЄС Карл Гартцел, голова ПРООН Луїза Вінтон, президент Торгово-промислової палати Грузії Джордж Пертея, представник ICC, незалежні медіатори Софі Чачава і Софі Ткемаладзе, партнери міжнародних юридичних компаній.