Бізнес Школа КРОК — амбасадор медіації в Україні

Викладачі Бізнес Школи КРОК, які працюють на програмі "Магістр медіації та менеджменту конфліктів" - Оксана Сєдашова, Олег Трибой, Інна Доляновська, Анна Зубачова, Світлана Стадник взяли участь у тренінгу для тренерів з медіації, який відбувся у Школі ділового адміністрування Turība (Рига, Латвія) в рамках проекту MEDIATS, що реалізується за підтримки Євросоюзу та Erasmus +. Потужна команда тренерів з медіації з Голландії , Латвії та Іспанії передавала знання та досвід тим, хто навчатиме медіації в Україні, Грузії, Азербайджані - за програмою та методологією The Nederlandse Business Academy (NLBA).

Протягом тижня учасники осягали мистецтво медіації, не просто отримуючи міцну теоретичну базу, а постійно беручі участь у якості медіаторів, спостерігачів, сторін конфлікту. За цей час учасники тренінгу набули навичок практичного здійснення медіації, розібрали багато реальних кейсів, ознайомились з рівнем розвитку медіації у Голландії та Латвії, перейняли кращий досвід від викладачів проекту MEDIATS - Jan van Zwieten, Dana Rone, Gea van Klompenburg, Marjon Kuipers. В рамках тренінгу учасники відвідали Парламент Латвії.

Отримані знання й вміння будуть використані під час проведення занять на програмі "Магістр медіації та менеджменту конфліктів", а також для розвитку спільноти медіаторів в Україні. Навчання продовжиться в Іспанії у січні 2020 року, де учасники складатимуть іспит на міжнародну сертифікацію, демонструючи навички медіаторів, що відповідатимуть європейським стандартам.