Бізнес Клуб з Артемом Ковбелем «Форензик - фрод не пройде»

В Новий рік з новими знаннями!

Дата: 19 грудня 2019 року. Початок о 10.00

Місце проведення: м. Київ, вул. Табірна, 30-32, ауд.312, 3 поверх (Бізнес Школа КРОК)

Про ефективний інструмент боротьби з фінансовим шахрайством у корпоративному секторі таким як "Форензік" йтиме мова 19 грудня 2019 року під час зустрічі Бізнес Клубу BSK з Артемом Ковбелем, старшим партнером VIGILANT FORENSIC BOTIQUE, членом та головою комітету FORENSIC VIGILANT, членом наглядової ради GlobalSpirits ТМ Хортиця, членом ASIS, ACFE.

На зустрічі будуть розглянуті практичні кейси виявлених випадків недоброчесних дій в компаніях та методи їх запобігання. Зустріч відбудеться в інтерактивному форматі workshop, де кожен учасник матиме можливість задати питання, отримати корисну інформацію та відчути свою залученість в діалозі з гест-спікером.

Бізнес Школу КРОК відвідують справжні професіонали, які готові поділитись власним досвідом і сподіваємось, що ця зустріч з Артемом Ковбелем, одним найбільш фахових спеціалістів в Україні з питань форензик буде корисною та інформація для керівників дійсно стане в нагоді для упередження фродів та фінансового шахрайства в компаніях.

Вхід вільний. Реєстрація обов'язкова.

зареєструватись