Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Бізнес - клуб «Розвиток стартапа: від ідеї до глобальної присутності»

Дата: 12 червня 2015, Час: 18.30 - 20.00, Місце проведення: BSK, Університет КРОК Київ, вул. Лагерна, 30-32, ауд. 245, 2-й поверх. Тривалість: 1 година 30 хв.


Учасники Клубу: 
Молоді люди, "smart" підприємці
Підприємці, які бажають розвивати нові напрямки бізнесу з використанням інноваційних підходів

«Від ідеї до глобальної присутності»

Ідеї нових бізнесів витають у повітрі. Вони можуть одночасно прийти у голову декільком людям. Сама по собі ідея не коштує нічого. Варта тільки втілена у життя ідея, а якщо її втілення масштабоване глобально, тоді таке втілення може коштувати дорого. Тільки від підприємця і його команди залежить, чи буде запропонований продукт/послуга затребувані локально невеликим колом споживачів, або це стане глобальним.
Стартап - це проект з пошуку стійкої, довгостроково прибутковою, масштабованої бізнес-моделі. Нові бізнес-моделі не створюються і не впроваджуються випадково, за збігом обставин. Вони також не є виключною прерогативою творчого стратегічного генія. Це структурований процес, яким можна і потрібно управляти.

Під час зустрічі Клубу, на прикладі практичного кейса стартапу, буде представлений шлях від зародження ідеї до глобальної бізнес-моделі.

Гість Клубу: Маргарита Черненко

Сертифікований консультант з управління (СМС, ICMCI), Executive Assessor (Сертифікований Асесор за оцінкою компетенцій консультантів і керівників), віце-президент СMC-Ukraine по СМС, керуючий партнер, консультант зі стратегії «BusinessModelsInc України», керуючий партнер «Бюро Бізнес Інжиніринг», експерт в галузі стратегії, організаційного розвитку, управління ефективністю, управління фінансами, бюджетного планування та контролю, операційного управління, колумніст Forbes Україна. Розгорнута інформація 

Програма заходу:

18.30 - 19.30 Презентація кейса стартапу «Onetab» Маргарита Черненко

При розгляді кейса будуть розглядатися і обговорюватися такі моменти: 

  • Розробки першої версії (перших версій) бізнес моделі
  • Перевірки бізнес моделі з потенційними клієнтами
  • Перепроектування бізнес-моделі після перевірки
  • Підключення ключових партнерів
  • Збільшення: від локального до глобального 

19.30 - 20.00 Обговорення, запитання та відповіді, чай, кава, печиво

Вхід вільний.


Зареєструватися