Менеджмент
Ваших
Амбіцій

2-я KeepInMind Conference Kyiv «Підприємництво - умови, тренди, запуск і розвиток інноваційних стартап проектів в Україні»

У середу, 25 травня 2016 року, в HUB 4.0 відбулася 2-а KeepInMind Conference Kyiv, організована BSK- Бізнес Школою "КРОК" на тему: "Підприємництво - умови, тренди, запуск і розвиток інноваційних стартап проектів в Україні". Захід зібрав на одному майданчику найсильніших спікерів, які поділилися своїм баченням про можливості для підприємницької діяльності, зростання і розвитку стартап проектів в українській індустрії інновацій, основних етапах з пошуку фінансування стартап проектів.

60 учасників - підприємці, стартапери, Іт-фахівці, отримали цінну інформацію та практичні поради щодо створення успішних інноваційних бізнесів в Україні та у світі, дізналися про цікаві, нові проекти, особисті ефективні і надихаючі бізнес-кейси.

Відкриваючи конференцію Олег Гончаренко, СЕО компанії Kevuru, викладач BSK, зробив акцент на тому, чому стартапи важливі для української індустрії інновацій та розвитку країни в цілому.

Олег Кузнєцов, партнер Kreston GCG, розповів про вимоги топових американських VC по фінансуванню стартапів.

Цінною інформацією про те, як створювати успішний ІТ / digital бізнес в США та про специфіку роботи на американському ринку поділився Олександр Борняков, СЕО VertaMedia, керуючий партнер WannaBiz, співвласник аутсорсингової компанії Intersog, кофаундер компанії Clickky.

Яскравою доповіддю стала презентація Дмитра Ковшуна (Luxoft, менеджер проектів аккаунта Дойче Банк у Польщі, засновник компанії Luxeo) про перспективи розвитку IT аутсорсингу в Україні.

Про нове Інтернет-телебачення, канал BrainTV розповіла Божена Шеремета, Executive Director, а Ілля Онищенко, керівник відділу по управлінню проектами фонду BrainBasket поділився результатами останніх досліджень в галузі освітнього ринку в ІТ сьогодні в Україні та у світі.

Оригінальна презентація Романа Захарова, кофаундера SoftCube, Chief Big Data Officer була присвячена питанням філософії, мудрості, підходам і баченню, які необхідні для розвитку ідеї та стартатапу.

Для тих, хто не зміг бути присутнім на конференції, партнер BrainTV дає можливість подивитися презентації в Інтернеті на сайті //youtu.be/SVd9ygMmAIk , також можливо ознайомитися з презентаціями //goo.gl/tPpBQf.

BSK висловлює щиру подяку всім спікерам конференції, а також партнерам - Kreston GCG, B2bhub, Meet Professionals, Brain.TV за дієву допомогу в організації та проведенні заходу.

До нових зустрічей!