16 червня 2018 року 16-а група студентів Міні МВА успішно закінчила навчання захистом фінальних бізнес-проектів!

Чотири місяці інтенсивного та результативного навчання вже позаду. Команда BSK вітає випускників із завершенням програми та висловлює вдячність викладачам, які працювали з групою.

За час навчання менеджери різних компаній і підприємці вивчали основи менеджменту, інструменти маркетингу і продажів, освоювали і розвивали особисту ефективність, знайомилися з практикою управління людьми, бізнес-процесами та управління проектами.

Закінчилось навчання студентів презентацією та захистом індивідуальних проектів, 80% з яких вже реалізуються.

Нам дуже приємно читати відгуки випускників про те, що їм дало навчання. Ось деякі із них:

"Навчання на Міні МВА допомогло мені структурувати знання з методології продажів, зрозуміти, що таке маркетинг і управління проектами. Навчився цінувати час, розширив коло знайомств. І що найголовніше, зрозумів що потрібно розвиватися і вчитися далі"- Бондаренко В.В, Modern-Expo Group

"Систематизація знань, розуміння як систематизувати бізнес, а саме, побудова бізнес-процесів, написання інструкцій, скорочення людських помилок, важливість чіткої послідовності при реалізації нових проектів, бюджетування, мінімізація помилок - все це завдяки навчанню на Міні МВА" - Овчинніков О.С, ITruck LLC.

Ще раз щиро вітаємо наших випускників із завершенням цього важливого кроку на шляху до досягнення своїх цілей. Ми впевнені, що ви без перешкод реалізуєте всі свої плани та досягнете вершин.

До зустрічі! Двері Бізнес Школи КРОК завжди відкриті для вас!