Менеджмент
Ваших
Амбіцій

11 червня 2016 року завершила навчання 12-а група програми Міні МВА.

Непомітно пролетіли 3 місяці навчання 12-ої групи програми Міні МВА. За час навчання менеджери різних компаній і підприємці вивчали основи менеджменту, інструменти маркетингу і продажів, освоювали і розвивали особисту ефективність, знайомилися з практикою управління людьми, бізнес-процесами та управління проектами.

За традицією, закінчилася програма презентацією і захистом індивідуальних проектів. Тематика проектів була різноманітною: відкриття станції техобслуговування та автомийки, створення підприємства з продажу деревообробного обладнання, пошиття наметів для зони АТО і згодом для туристичної індустрії, створення квест-кімнати, відкриття Центру репродуктивної медицини, створення SMM-агентства повного циклу і багато іншого. В результаті кожен учасник отримав знання про специфіку створення та розвитку інших видів діяльності.

Від щирого серця вітаємо наших випускників із завершенням цього важливого кроку на шляху до досягнення поставлених цілей і бажаємо скоріше реалізувати розроблені проекти.

Як сказав відомий американський спортсмен і тренер Майк Бебкоп: "У житті потрібно прагнути обганяти не інших, а самого себе". Ми впевнені, що отримані знання та набуті вміння випускники зможуть застосувати у своїй повсякденній практиці. Бажаємо успіхів і не зупинятися на досягнутому!

Триває набір 13-й групи програми Міні МВА в BSK. Старт занять 24 вересня 2016 року. До 20 серпня діє рання реєстрація на програму, знижка в розмірі 7%.

Не пропустіть можливості, розвивайтеся з нами!

Детальніше про програму Міні МВА

З питань навчання, вартості, реєстрації пишіть на office(at)krok.edu.ua або телефонуйте (044) 455 69 81.