Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Різниця MBA и Executive MBA

Порівняння MBA та Executive MBA?

Executive MBA

Схожість mba і emba полягає в тому, що це дженералістські програми, без спеціалізації - так визначають міжнародні стандарти характеристику цих програм. Головною відмінністю курсу emba і mba в Україні від стандартних програм mba на заході і в США, є формат реалізації. У США і Західній Європі класичні програми МВА реалізуються в форматі full-time.

Головні особливості подачі матеріалу emba і mba

У менеджерів та бізнесменів України, немає можливості залишати роботу і тільки навчатися на програмі МВА. Тому формат реалізації - модульна. І emba і mba в нашій країні має інші цілі і зміст. Вони підходять винятково для управлінців та власників бізнесу, які навчаються без відриву від роботи. Зазвичай, на програмах emba навчаються люди з великим досвідом роботи.

Максимум практики, мало теорії. Слухачі модуля вже володіють необхідними теоретичними знаннями, програма працює в практичному напрямку, надаючи можливість брати участь у ділових іграх, тренінгах, комп'ютерних симуляціях і в розробці кейсів.

Формат подачі матеріалу як в mba, так і emba переважно модульний або у вихідні дні. Таке навчання обумовлено завантаженістю учасників курсу, які не можуть залишити діяльність своєї компанії без уваги. Варіант із заочним утворенням - неприйнятний.

Висококваліфікований викладацький склад з солідним досвідом роботи, що володіє реальними досягненнями в бізнесі.

Для деяких учасників програми важливо розуміти - executive mba що це? І для чого необхідно освіту такого рівня, якщо вони і так домоглися певних висот, високого статусу і кваліфікації. Для всіх програм, що мають аббервіатуру мва або emba існує стандартна вимога до потенційних учасників - досвід управлінської роботи не менше 3-х років. Характер цих програм визначається Асоціацією МВА як Post Graduate. Цією програмою навчаються керівники, які мають солідним управлінським досвідом.

МВА програми як правило більш доступні за ціною, ніж ЕМВА.

Програма навчання mba та і emba надають:

 • Вивчення та впровадження успішного світового досвіду в менеджменті в діяльність українських компаній;
 • Системний підхід і роботу за планом при управлінні компанією, заснований на концепції підвищення її вартості;
 • Комфортне середовище отримання освіти;
 • Розвиток керівників в особистісному і професійному плані, з наданням можливість відразу ж впроваджувати отримані знання в бізнес.

General MBA або Еxecutive mba (emba): як потрапити на курс?

Умови вступу на курс навчання mba або emba формуються кожною бізнес школою індивідуально, але основні вимоги стандартні:

 • Стаж роботи на управлінській посаді 3 і більше років;
 • Проходження тестів - специфічної перевірки лідерських якостей, аналітичних здібностей і мислення;
 • Рекомендації від партнерів;
 • Наявність диплома про вищу освіту;
 • Коротке есе, яке пояснює мотивацію відвідування таких шкіл і описує результат, який хоче отримати слухач.

Студенти mba бізнес школи КРОК - успішні, впевнені в собі люди, які приходять на навчання з різних сфер бізнесу. Головні напрямки програми mba: фінанси та управління персоналом, менеджмент, маркетинг, аудит, консалтинг, курс IT, державний сектор. Після проходження курсу студенти отримують необхідні знання і нові зв'язки в ділових колах нашої країни.

Які дисципліни викладаються на курсі mba?

Навчальні плани програм мва опеределить стандартами. Головний фактор успіху - команда викладачів, які працюють зі студентами МВА. Рекомендуємо звертати увагу при виборі програм мва хто і які курси викладає. Бізнес школи пропонують в програмах мва курси по:

 • Управління та мотивація персоналу;
 • Стратегічний менеджмент;
 • Контроль і управління фінансами;
 • Лідерство і робота в команді.

У бізнес-школі КРОК у нас є курс по ЗСЖ і стратегії міні звичок, data science for business, індивідуальний коучинг і інші.

Формат програми навчання в мва і emba - модульний. Модулі являють собою короткострокові сесії, розраховані на 4 дні, один раз на місяць. Можлива стажування або проходження практики за кордоном. Для студентів business of school - індивідуальний підхід і виїзні тренінги.

Рівень кваліфікації випускників після закінчення програми mba підтверджується написанням і захистом дипломної роботи. За результатами робіт слухачів присвоюється кваліфікація Master of Business Administration. Вартість програм в Україні дешевше, ніж проходження аналогічного курсу в інших країнах.