Емоційна компетентність у Лідерстві. Вебінар з Оленою Висоцькою.

Дата проведення: 10 вересня 2020 року. Початок о 19:00.

Вартість: безкоштовно. Тривалість: 50 хвилин. Мова: російська.

За результатами дослідження Гарвардського Університету, успіх керівника лише на 15% визначається його інтелектом (IQ), а на 85% - емоційною компетентністю. Розвинені навички емоційної компетентності дозволяють керівнику розглядати свої емоції і емоції команди, як управлінський ресурс. Завдяки цьому, підвищується продуктивність команди, керівника, а, отже, і ефективність організації. Емоційна компетентність пов'язана з емоційним інтелектом (EQ) і базується на ньому.

Зазвичай, тема EQ у Лідерстві цікавить менеджерів, які зацікавлені в особистісному розвитку, насамперед, керівників, які вже розуміють значимість емоцій і психологічного клімату в колективі для досягнення успіху.

Під час вебінару «Емоційна компетентність у Лідерстві» з Оленою Висоцькою ви дізнаєтеся:

• Як управляти власним емоційним станом.
  • Як використовувати свої емоції та емоції колег в якості управлінського ресурсу.
  • Як вибудовувати довгострокові взаємовигідні відносини з колегами, партнерами, клієнтами на основі емоційної компетентності.
  • Як розвивати навички свідомого лідера.

Кому корисно відвідати: власники, топ-менеджери, керівники структурних підрозділів компаній, менеджери, які прагнуть досягти ще більшого успіху в бізнесі завдяки розвитку емоційної компетентності.

Олена Висоцька - сертифікований викладач практик на основі Mindfulness, має кваліфікація в напрямку когнітивно-поведінкової психотерапії. Навчалася в міжнародних бізнес-школах, середних Chartered institute of Marketing, IE Business School, Wharton Business School, Carleton University.

Більше 15 років досвіду роботи в великих корпораціях, в тому числі на керівних посадах.

зареєструватися

Olena Rudavka Дізнатися детальніше: Олена Корнієнко