Менеджмент
Ваших
Амбиций

Участие представительниц Бизнес Школы КРОК в 4-м International Sustainability Forum

24 жовтня 2024 року Ольга Карпова, виконавчий директор та Оксана Сєдашова, доцент кафедри менеджменту та інноваційного розвитку Бізнес Школи КРОК, член ASDE, взяли участь в 4-му Міжнародному Форумі зі Стійкого розвитку, що був організований ASDE – Ассоціацією експертів зі стійкого розвитку. В Форумі взяли участь більше ніж 200 учасників офлайн і 800 учасників онлайн. Сьогодні, у світі викликів і загроз, які постали перед людством, питання сталого розвитку є надважливим! Війни та стихійні лиха сколихнули світ, чи можна їм протистояти? Який спадок ми передаємо нашим майбутнім поколінням? ASDE з партнерами Форуму об»єднали зацікавлені сторони в бізнесі та фінансовому секторі України та ЄС для відвертої та практичної дискусії щодо того, що потрібно зробити для зеленого відновлення України. Більше двох років країна стикається з безпрецедентними обставинами та негативними наслідками для всіх сфер життя суспільства та навколишнього середовища. Потрібна термінова підтримка, щоб пом’якшити наслідки війни, що триває, і нещодавніх масованих бомбардувань критичної інфраструктури, які вплинули на і на решту світу. Глобальне завдання полягає в тому, щоб знайти спосіб підтримати економічний розвиток відповідно до порядку денного ЄС, що стимулює стале інвестування. Доповідачі, представники Міністерства економіки, Національного банку, міжнародних організацій, таких як UN Compact, UNDP, UNIDO та інших ділилися своїми рекомендаціями та думками по тематикам:

  • Вступ України в ЄС - що потрібно для економіки зростання на основі принципів сталого розвитку
  • Роль і вплив донорів під час війни та після війни відновлення – які програми та плани виконуються?
  • Розблокування фінансів і партнерства для відновлення та Дії ЦСР – як це можна зробити?
  • Розкриття ESG як шлях до соціально-економічних змінити – як залучити всіх зацікавлених сторін?

Україна прагне приєднатися до ЄС і прагне залучити міжнародних інвесторів, щоб допомогти відновити країну відповідно до вимог ЄС щодо сталого розвитку. Ці зусилля українського уряду та громадянського суспільства мають бути відчутними та тривалими, враховуючи інтереси наступних поколінь. Таким чином, принципи екологічного та соціального управління слугуватимуть надзвичайною рушійною силою сталого відновлення країни, що включає перехід до кліматично стійкої та низьковуглецевої економіки та допомогу в мобілізації зеленого капіталу.

Представникам освітянської спільноти важливо поширювати інформацію про принципи та цілі сталого розвитку, розуміти яким чином інкорпорувати питання сталого розвитку в освітні програми і долучатися до різноманітних ініціатив, які допоможуть у відновленні країни.