Искренне поздравляем наших студентов международной программы Глобальный бизнес-менеджмент с успешной защитой квалификационных работ и получением дипломов магистра.

Сьогодні, 17 червня 2024 року, у Бізнес Школі КРОК, відбувся важливий етап для студентів міжнародної програми Глобальний бізнес менеджмент. Після тривалого і наполегливого навчання, студенти програми представили свої кваліфікаційні роботи перед експертною комісією:

• Калінін О.В. - Професор кафедри маркетингу та поведінкової економіки Доктор економічних наук, професор
  • Карпова О. М. - Директор виконавчий Бізнес Школи Університету економіки та права «КРОК»
  • Кравченко Т. І. - Заступник директора з фінансових питань бізнес-акселератора «Business Sharks», Доцент Бізнес Школи КРОК. Кандидат економічних наук
  • Сєдашова О. А. Доцент Бізнес Школи КРОК Кандидат педагогічних наук
  • Мороз С.С.Запрошений викладач Бізнес Школи КРОК,Кандидат юридичних наук
  • Калініна Н. В. Доцент Бізнес Школи КРОК.Кандидат філологічних наук.
  • Доляновська І. М. Доцент кафедри державно-правових дисциплін Університету КРОК Кандидат юридичних наук, доцент

Комісія, складена з провідних фахівців у галузі міжнародного бізнесу, високо оцінила рівень підготовки студентів та якість їх досліджень. Випускники продемонстрували глибоке розуміння сучасних тенденцій та вміння аналізувати складні бізнес-сценарії.

Після успішного захисту своїх дипломних проєктів, студенти отримали дипломи магістрів Глобального бізнес менеджменту державного зразка, які визнаються у 52 країнах світу. Це досягнення підкреслює не лише їхню особисту академічну зрілість, а й готовність до викликів сучасного світового бізнесу.

Бізнес Школа КРОК пишається своїми випускниками та вітає їх із завершенням навчання. Цей день став важливим кроком у їхній професійній кар'єрі та особистому розвитку.

Випускники програми «Глобальний менеджмент бізнесу» висловлюють вдячність викладачам за підтримку та цінні поради, а також усім, хто впливав на їхній успішний розвиток.

Бажаємо нашим випускникам подальших успіхів та професійного зростання!