Бизнес Школа ШАГ - член European School of Sustainability Science and Research (ESSSR)

Бізнес Школа КРОК стала членом European School of Sustainability Science and Research (ESSSR).

Маємо приємну новину – Бізнес Школа КРОК приєдналася до European School of Sustainability Science and Research (ESSSR). ESSSR є міжуніверситетським консорціумом, який об’єднує членів, зацікавлених у науці про стійкість та питаннях сталого розвитку. Це важлива організація, що заповнює прогалину в координації викладання та досліджень у сфері стійкості на європейському рівні.

Ми раді, що можемо інтегрувати дослідницькі зусилля Центру Сталого Розвитку Research Hub  Бізнес школи з колегами в Європі і маємо нові можливості для співпраці, обміну знаннями та впровадження інноваційних рішень у сфері сталого розвитку.