Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Викладачі Бізнес-школи

Викладачі Бізнес Школи КРОК - це високопрофесійна команда відомих українських та закордонних викладачів – практиків, що поєднують у викладанні значний академічний потенціал зі знаннями практики українського та міжнародного бізнесу.

Економіка та фінанси

Наталя Шевченко

Запрошений викладач BSK, викладає курс «Фінансовий і управлінський облік» на програмі General MBA. Є партнером і фінансовим директором консалтингової компанії Otten.

детально

Роман Захаров

Викладач курсу Data Science for Business програми General MBA в BSK.

детально

Костянтин Єрохін

Фінансовий директор корпорації, заступник генерального директора з економіки та фінансів великого міжнародного концерну, консультант із питань оподаткування, автор понад 150 статей і 10 книг із питань обліку, оподаткування, фінансового менеджменту.

детально

Тетяна Мосійчук

Запрошений викладач BSK. Поєднує викладацьку діяльність з керівництвом міжнародною консалтинговою компанією. Має тривалий досвід роботи на фінансовому ринку України, у тому числі державного регулювання ринку фінансових послуг на посаді заступника голови Державної Комісії з регулювання ринку фінансових послуг України.

детально

Андрій Дробот

Запрошений викладач BSK. У даний час є партнером невеликої приватної консалтингової компанії в Києві та фінансовим директором компанії «CrossWorld Warranty»

детально

Менеджмент та лідерство

Тамара Сухенко

Сертифікований коуч ECF (European Coaching Federation), психолог, фасилітатор, тренер, PhD.

детально

Ігор Заболотний

Режисер і художник офлайн і онлайн презентацій.

детально

Наталя Філіпська

Бизнес-коуч, тренер и консультант

детально

Наталія Калиніна

Сертифікований бізнес тренер міжнародної категорії, консультант, кандидат філологічних наук, має ступінь MBA.

детально

Олена Ковальчук

Має більше 14 років професійного досвіду в області навчання і розвитку, становленні повного циклу з розвитку процесів навчання в таких галузях як, стратегічне планування відповідно до стратегії компанії, визначення потреб в навчанні, планування навчальних та розвиваючих проектів і заходів, внутрішні комунікації у великомасштабній компанії.

детально

Олег Богатов

Приглашенный преподаватель BSK. Генеральный директор издательского дома. Предприниматель с 15-летним опытом создания и развития электронных медиа. Соучредитель PR-агентства, управлявшего репутацией крупных украинских и международных бизнес-конгломератов.

детально

Анна Подгорная

Анна Подгорная, приглашенный преподаватель BSK, бизнес-консультант, сертифицированный тренер. За плечами Анны - 14 - летний опыт работы в области управления персоналом, из них 12 – в роли руководителя.

детально

Анастасія Спіцина

Запрошений викладач BSK. Автор проекту «Гурмани Часу» та тренінгу «ЧГУ або «Час. Гроші. Увага», бізнес тренер. Директор консалтингової компанії «Ключ» (Україна, м.Київ).

детально

Ірина Нікітіна

Викладач Бізнес Школи Університету КРОК, бізнес-консультант, радник і супервізор, більше 10 років працює безпосередньо з власниками бізнесу та ТОПами, що приймають рішення.

детально

Наталія Курдес

Викладач BSK, MBA, бізнес-консультант, сертифікований SHL тренер. Наталія має 14-річний досвід роботи в сфері менеджменту та корпоративної культури організацій, управління персоналом.

детально

Людмила Ганецька

К.ф.н., доцент, викладач Бізнес коли КРОК, бізнес - тренер, консультант, коуч, сертифікований тренер DDI, навчалася на програмі Management Mentor Program Harvard Business School та багатьох інших.

детально

Людмила Мельник

Бизнес-тренер, консультант, коуч, фасилитатор

детально

Алена Бурдейная

Приглашенный преподаватель BSK, сертифицированный консультант Certified PPA practitioner Thomas International, бизнес - тренер, коуч. Имеет более 9 лет опыта работы в обучении и консалтинге. Преподаватель курса “Health Self Management” на программе General МВА, автор цикла воркшопов «Менеджмент здоровья для управленцев»

детально

Маркетинг та продажі

Андрій Прудіус

Викладач програми General MBA, має ступінь МВА, консультант з маркетингу, досвідчений фахівець із вивчення поведінки споживачів. Галузь професійної експертизи - визначення цільових груп клієнтів та розробки направлених на них стратегій росту бізнесу.

детально

Ельдар Нагорний

Запрошений викладач BSK, викладає курс «Діджітал –маркетинг» на програмі General МВА. В даний момент обіймає посаду: Head of Digital Marketing в компанії «IT Dev Intellectsoft», Palo Alto, США.

детально

Олександр Юрчак

Запрошений викладач BSK, директор компанії B2B Ray, експерт з питань В2В маркетингу і продажів. Спеціалізація в В2В - розробка маркетингових та комерційних стратегій, продакт менеджмент, канали продажів, вирівнювання маркетингу і продажів, управління лідами, контент-маркетинг, автоматизація завдань маркетингу.

детально

Дмитро Роденко

Директор і засновник групи компаній «Міжнародна Маркетингова Група», яка на даний час входить в ТОП-5 національних дослідницьких компаній за оборотом.

детально

Олександр Бакка

Запрошений викладач BSK, бізнес-тренер, консультант, контент-лідер програми «Лідерство у продажах». Експерт у побудові системи збуту, команди і просування продукту.

детально

Олександр Бедик

Запрошений викладач Бізнес Школи КРОК. У даний час засновник компанії ТОВ «Солінтех», до цього працював генеральним директором компанії ТОВ «ТАПФЛО». Практик, який пройшов шлях від менеджера - до керівника компаній у В2В сегменті. Стажувався за такими спеціалізаціями як основи В2В продажів у Швеції, Данії, Бельгії, Голландії, Польщі.

детально

Юлія Габ

Викладач BSK, автор програми з маркетингу, провела 10 років, працюючи у маркетингу компаній «Ріглі» та «Філіп Морріс», в тому числі в різних країнах на різних континентах. З 2009 року консультує, проводить тренінги та викладає, переважно за межами України.Юлія брала участь у корпоративних освітніх проектах, що проводяться спільно з компанією Stratex (Франція), Master Trainer's Institute (Франція), Skolkovo School of Business (РФ), Monitor Group (зараз Deloitte)

детально

Виктория Кравченко

Приглашенный бизнес-тренер BSK. Партнер Siegel® и Crossculure Academy в Украине и СНГ, бизнес-тренер, консультант. Международный маркетолог ACIM.Со-владелец компании UA2EU – организация экспорта из Украины в Европу.

детально

PR та комуникації

Ірина Золотаревич

Директор PR&GR сервісів групи агентств AGAMA communications, член правління

детально

Олена Плахова

Директор із корпоративних комунікацій , член Правління CORUM GROUP

детально

Євген Проскуліков

Запрошений бізнес-тренер BSK. Головний консультант із стратегії в області PR&GR Services компаній GROU та Pleon Talan.

детально

Ярина Ключковська

Керуючий директор Grou. Фахівець із 19-літнім досвідом, Ярина очолює агентство у сфері управління репутацією та Public Affairs Grou. Вона спеціалізується на управлінні репутацією, стратегії комунікацій, роботі з керівниками організацій, корпоративних комунікаціях та медіа-тренінгах.

детально

Інформаційний менеджмент та технології

Олександр Грачев

Запрошений викладач BSK. Викладає курс «Розробка ІТ Стратегії» на програмі МВА ІТ.

детально

Володимир Бузмаков

Викладач BSK. Ідеолог та керівник програми MBA IT (MBA зі спеціалізацією «Інформаційний менеджмент») у Бізнес Школі КРОК. В теперішній час працює ІТ-директором ДК «Малбі», являється засновником консалтингової компанії «Супремум».

детально

Стратегії та інноваційний менеджмент

Ольга Габлюк

Психолог, телеведуча, актриса, бізнес-тренер, підприємець. Майстер в галузі лінгвістики та психології. Засновник «Школи Красномовства». 16-річний досвід роботи у ЗМІ (радіо, телебачення).

детально

Олекcій Мась

Є незмінним координатором українського Форуму інтернет-діячів, який щорічно проходить у Києві. Проводить тренінги у сфері нового бізнесу та психології.

детально

Олександр Подденежний

Запрошений викладач BSK.Викладає на програмі General MBA курс “Стратегічні рішення» та на Міні МВА модуль « Стратегічний менеджмент». Викладацьку діяльність поєднує з керівництвом органічною аграрною компанією.

детально

Евелін Бучацький

Бізнес-леді, управлінець, ментор. Керуючий партнер бізнес-акселератора «Eastlabs». Цілеспрямовано працює над відбором найкращих ідей і розвитком стартапів.

детально

Микола Савін

Партнер. Керуючий директор бізнес акселератора GrowthUP

детально

Джон Стівен Вайз

Старший викладач з багаторічним досвідом у галузі продажів і маркетингу в США та європейських фірмах, таких як Sprint, American Express, Whirlpool, Indesit Company (нині). Навчальні курси: Інновації, Стратегії, Підприємництво, Інноваційні продукти, Стратегічне управління, Організаційні зміни. Керував більше ніж 100 дипломними роботами з відповідних тем.

детально

Георгій Гівішвілі

Георгій Гівішвілі має 20 літній досвід роботи в FMCG компаніях на керівних посадах.

детально

Олександр Говорунов

Запрошений викладач BSK, викладає менеджмент для слухачів MBA програм та курсів перепідготовки в університеті «КРОК». За освітою - фахівець з управління якістю, стандартизації та сертифікації.

детально

Олег Гончаренко

MBA INSEAD (Франция/Сингапур), управляющий партнер компании Kevuru, имеет более чем16-летний опыт в сфере ИТ, в консалтинге, FMCG индустрии

детально

Правовые вопросы ведения бизнеса

Наталія Владимирова

Патентознавець, підприємець, бізнес-тренер. Керуючий партнер патентно-правової фірми "Prima Veritas”, засновник Української юридичної та консалтингової групи Asperо, засновник, співвласник і бізнес-тренер Бізнес-школи для жінок «Богині бізнесу», віце-президент з бізнесу JCI Olimp.

детально

Вікторія Поліщук

Запрошений викладач BSK. Працює на програмі StartUp Guide, автор двох модулів програми, присвячених питанням правової організації бізнесу.

детально

Олена Сукманова

Запрошений викладач BSK, кандидат юридичних наук, володар ступеня МВА, постійний речник компанії «ЛІГА Закон». Викладає курс «Правове середовище ведення бізнесу» на програмі General MBA.

детально

Наталья Мисник

Старший юрист, руководитель судебной практики Юридической фирмы GOLAW

детально

Ирина Кальницкая

Старший юрист, руководитель налоговой практики и практики бизнес консультирования Юридической фирмы GOLAW

детально

Максим Лебедев

Управляющий юрист, руководитель практики корпоративного права Юридической фирмы GOLAW

детально

Владислав Звержковський

Пройшов шлях від інженера з інформаційної безпеки до керівника напряму великих дистриб'юторських компаній та системних інтеграторів

детально

Управління проектами та процесами

Маргарита Романова

Національний менеджер по ланцюгам поставок АВВLtd. 16+ років у галузі Supply Chain та операційному управлінні (Sales Operations) в мультинаціональних компаніях Food/FMCG/B2B, 6+ років досвіду участі в Раді Директорів, 2+ в управлінні якістю, регуляторній діяльності ті кризовому менеджменті.

детально

Вікторія Олешко

Консультант, бізнес-тренер, головний редактор сайту sixsigmaonline.ru.

детально

Володимир Самойленко

Викладач BSK, сертифікований менеджер проектів PMP, з 15-ти літнім досвідом управління проектами, бізнес-тренер.

детально

Ірина Кравцова

Практикуючий консультант і тренер, магістр бізнес-адміністрування (МВА), старший викладач. Має значний досвід роботи на посаді директора з якості, керівника проектів із бізнес-консалтингу.

детально

Олена Данченко

Доктор технічних наук, завідуюча кафедрою бізнес-адміністрування та управління проектами. Координатор спеціалізації "Управління бізнес-проектами та процесами" магістерської програми "Бізнес-адміністрування". Професійний сертифікований менеджер проектів IPMA.

детально

Сергій Герасименко

Запрошенний викладач BSK, доктор економічних наук, професор

детально

Марина Трепова

Приглашенный бизнес-тренер BSK. Партнер швейцарской компании Siegel® в Украине и СНГ, консультант. Общественный деятель, член ГО «Прозрачные закупки»

детально

Андрей Сергеев

Эксперт Lean Manufacturing, обладающих опытом во многих отраслях

детально