Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Клуби

Хроніки дискусійного клубу

Дата проведення Тема дискусії
11.10.2017 р.Бізнес зустріч «Що таке клієнт – орієнтований сервіс і навіщо він потрібен?»
27.09.2017 р.Жіночий Клуб Work-Life Balance
15.08.2017 р.Бізнес зустріч на тему «Сегментація клієнтської бази»
25.02.2017 р. Зустріч з Мариною Ставнійчук (відомим українським юристом, кандидатом юридичних наук, Заслуженим юристом України, Головою правління Громадського об'єднання "За демократію через право", заступником Голови Союзу юристів України)
Конституційний процес в Україні: актуальні виклики
24.11.2016 р. Зустріч з Павлом Шеремета (відомим економістом, громадським діячем, Міністром економіки і торгівлі України в 2014 р.)
14.07.2016 р. Forensic: один з методів протидії шахрайству у великих корпораціях і SMB

Клуб випускників програми МBА

Випускники програм BSK завжди були головним досягненням Школи. Для їх супроводу та допомоги їм був створений цей Клуб. Основне завдання Клубу випускників BSK - підтримка взаємовигідних зв'язків між Школою та випускниками різних років випуску, з метою формування сучасної бізнес еліти України.

детальніше

Асоціація випускників

Дискусійний клуб

Це відкритий дискусійний клуб, який об'єднує бізнесменів, менеджерів, бізнес-консультантів, викладачів і людей самих різних творчих професій задля обміну думками, пошуку синергії, об'єднання зусиль для генерування ідей та реалізації проектів. Університети, інститути, Бізнес Школи є носіями передових ідей і покликані допомогти знайти відповіді на виклики, які виникають перед нами у різних сферах.

детальніше