Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Економіка та фінанси

Фінансові інструменти для вашого бізнесу

  • Що робити і на що звертати увагу у випадку звуження ринку, а банківський сектор знаходиться в стані турбулентності, як правильно обирати банк?
  • Чи існує альтернатива банківському кредитуванню?
  • Які, окрім банків існують фінансові інститути та що вони можуть запропонувати окрім фінансування?
  • Яким чином знизити кредитні ризики та оптимізувати оподаткування, використовуючи фінансові інструменти?

Відповіді на ці питання учасники отримають під час проведення семінару-практикуму Тетяни Мосейчук, к.е.н., експерта, яка має більш ніж 20-літній досвід роботи на фінансових ринках України, директора консалтингової компанії "АССИСТАНС ХОЛДИНГ".

детальніше

Майстер-клас "Управління особистими фінансами"

Що робити, коли банківський ринок звужується, як правильно обрати банк для особистих заощаджень? На що звертати увагу? Чи можливо передбачити зміни валютного курсу? Чи є в Україні надійні інвестиційні інструменти? Що можуть запропонувати фінансові інститути, окрім фінансування? Чи варто сподіватися на пенсію і чи врятує нас пенсійна реформа? Як працюють приватні пенсійні фонди?

Відповіді на ці та інші питання, всі бажаючі отримають під час проведення майстер класу Тетяни Мосейчук, к.е.н., експерта з більш ніж 20-ти літнім досвідом роботи на фінансових ринках України, директора консалтингової компанії "АССИСТАНС ХОЛДИНГ".

детальніше

Фінанси для нефінансових менеджерів

Навчитися створювати та аналізувати фінансову модель компанії;опанувати методологію побудови звітів в залежності від виду і призначення звітності; освоїти методику аналізу звітності; опанувати основи бюджетування та ризик-менеджменту.

детальніше

Техніки фінансового аналізу

Навчитися оперувати фінансовими показниками в рамках фінансової та управлінської звітності; Навчитися працювати з багатофакторними моделями; Опанувати різні техніки фінансового аналізу

детальніше