Презентація програми Executive HRM

Запрошуємо на презентацію програми Executive HRM.

Дата та місце проведення:

6 квітня 2021 року 17.00

Бізнес Школа КРОК, вул. Табірна 30-32

Формат: онлайн

Ми познайомимо вас з найкращою інноваційною програмою в області управління людьми – ExecutiveHRM, що підтверджено сертифікацією Unicert (Німеччина).

Інтенсивна програма створена практиками, професіоналами з багаторічним досвідом роботи в компаніях за принципом нові часи-нові підходи.

Участь в цій програмі допоможе розібратися в самих сучасних тенденціях управління людьми в умовах змін і турбулентності, оволодіти найбільш ефективними інструментами менеджменту, такими як управління проектами, емоційний інтелект, фінансові метрики, використання діджитал інструментів, розглянути та оцінити різноманітні ситуації в українських та міжнародних компаніях, зрозуміти які практики потрібно застосовувати, щоб досягати потрібних результатів.

Початок занять на програмі 9 квітня 2021 року.

Діють умови ранньої реєстрації.

До 5 квітня діє знижка 5%

від загальної вартості програми.

зареєструватися

Більше інформації можна отримати

за телефоном 097 601 61 21.