Бізнес Школа КРОК виступила співорганізатором «Кайдзен Клубу»

З ініціативи Союзу Українських Підприємців (СУП), Бізнес Школа КРОК, виступила співорганізатором та приймаючою стороною "Кайдзен Клубу", який відбувся в середу, 12 квітня 2017 року.

На тему "Модель Синго і операційне вдосконалення" виступив Андрій Сергєєв, керуючий партнер "BPI Group", бізнес-тренер BSK, учасники Клубу дізналися про те, які основні помилки роблять компанії, які впроваджують бережливе виробництво; про основні засади моделі Синго і чому ці принципи так важливі; про оцінку виробничих систем, привів вражаючі приклади впровадження системи Кайдзен у великих компаніях і які позитивні зміни відбуваються після впровадження. Андрій відповів на численні запитання учасників, пояснив яка ідеологія бережливого виробництва і просто надихнув.

Нагадуємо про тренінг з підвищення ефективності "Створення бережливого виробництва. Методологія Кайдзен" Андрія Сергєєва, на якій Ви можете відправити заявку вже зараз.

Спасибі всім, хто прийшов і до нових зустрічей!