Нове поповнення в спільноті МВА!

27-28 жовтня 2023 року відбувся стартовий дводенний модуль Onboarding для нових студентів програми МВА. Ольга Карпова, виконавчий директор Бізнес Школи КРОК привітала студентів з початком нового етапу в житті, побажала наполегливості, драйву та плідного співробітництва. Навчання розпочалося з модуля на тему «Стратегії навчання дорослих» з Оксаною Сєдашовою, яка допомогла поставити цілі на навчання, розповіла про особливості навчання дорослих та порадила як сформувати власну стратегію навчання на МВА. Модуль "Тайм-Менеджмент" разом з Андрієм Корейбою був помічним, щоб розібратися зі стратегіями особистісного тайм-менеджменту та особливостями ефективного розподілу часу. А в суботу заняття проходили в ігровому форматі з Оксаною Демченко.Бізнес - Гра “Марафон Конструктивних Рішень” допомогла розібрати практичні бізнес кейси.

В групі є кілька вільних місць, бажаєте приєднатися і пройти навчання? Дізнатися більше про програми навчання МВА у Бізнес Школі КРОК, можна за посиланням »»»