Майстер клас "Правове середовище ведення бізнесу"

Майстер клас буде корисний для:

• підприємців
  • власників малого бізнесу
  • фахівців і менеджерів великих компаній

Під час майстер класу Ви отримаєте практичні поради та рекомендації, якими зможете скористатися в своїй професійній діяльності.

Про що Ви дізнаєтесь:

• Чому важливо знання правових питань в організації та діяльності бізнесу;
  • Які основні помилки допускають підприємці;
  • Чому підприємець повинен орієнтуватися в таких юридичних питаннях як договірна робота з клієнтами, взаємодія з органами фіскальної служби та інших;
  • де і як отримати юридичну допомогу, яка спрямована на максимальний захист бізнесу;

Автор майстер класа: Вікторія Поліщук - запрошений тренер Бізнес Школи КРОК, працює на програмі Мini-MBA, автор модуля "Правове середовище ведення бізнесу" та Школи юридичної грамотності. Адвокат, партнер в Юридичній компанії "Довіритель", веде авторську програму на радіо "Голос Столиці" 106.0, ментор в Громадській організації "Фонд Розвитку Криму". Закінчила Національний університет "Києво-Могилянська академія". Сертифікований спеціаліст з податкового та фінансового права. Працювала в Державному концерні "Укроборонпром", де спеціалізувалася на господарському обслуговуванні підприємств оборонної промисловості та отримала подяку за високий рівень професіоналізму.

Програма Мini МВА - сучасний навчальний інструмент, дозволяє систематизувати знання, удосконалити навички, завести корисні знайомства. Курс складається з 12-ти окремих модулів, на яких будуть розкриті теми з управління фінансами, маркетингу, лідерства, активних продажів, стратегічного менеджменту та ряду інших, не менш важливих аспектів.

Початок навчання 14-ї групи програми Міні МВА - 4 лютого 2017.

Повна вартість програми 19900 грн. за весь період навчання.

Діє система новорічних знижок. При реєстрації

• до 10.12.2016 - знижка 10%,
  • до 20.01.2017 - знижка 7%,
  • до 01.02.2017 - знижка 5%

Чекаємо Вас 14 грудня 2016 (середа) о 19:00

Місце: Київ, Університет "КРОК", вул. Лагерна, 30-32 (станція метро "Берестейська"), ауд. 309, 3-й поверх.

Вартість майстер-класу 200 грн. При покупці двох квитків ціна другого квитка 150 грн.

Зареєструватись

Дізнатись детальніше: