Корпоративне навчання для команди співробітників компанії ACME

5 квітня 2024 року менеджери та співробітники виробничо-торгівельної компанії ACME опановували тематику екологічного спілкування та взаємодії. Тренінг проводила Олена Галушко, викладач Бізнес Школи КРОК, досвідчений фахівець в області управління людьми.

Під час навчання було розглянуто різні рівні спілкування, види спілкування та їх вплив на робочий стан людей та мотивацію. Учасники програми навчання дізналися про складові ефективної комунікації, як усної, так і письмової, а також про взаємодію зі "складними людьми".

Особлива увага була приділена видам конфліктів та їх вирішенню. Учасники дізналися про позитивний конфлікт як динамічну силу, а також про "борг конфлікту" в командах, а також про роль менеджера у вирішенні конфліктів та проекції його емоційного стану на команду . Тренінг проходив в інтерактивному форматі, навички відпрацьовувалися через вправи.

Навчання також акцентувало увагу на людяному менеджменті, толерантності та визнанні "інакшості". Учасники отримали цінні знання та навички, які допоможуть їм покращити спілкування в колективі та підвищити ефективність роботи. Всі учасники отримали сертифікати.

Ми вдячні керівництву компанії ACME за довіру в виборі Бізнес Школи КРОК як провайдера навчання. Бажаємо чудовій та проактивній команді компанії ACME втілення амбітних планів та ефективної співпраці.

Замовити корпоративне навчання можна за посиланням »