Церемонія вручення дипломів МВА 2023

7 жовтня 2023 року в Бізнес Школі КРОК відбулася Церемонія вручення дипломів випускникам програми Магістр бізнес адміністрування (МВА), які розпочали навчання восени 2021 року. Це був перший офіційний захід вручення дипломів, організований з початку повномасштабного вторгнення. З вступним вітальним словом виступила Ольга Карпова, виконавчий директор Бізнес Школи КРОК. Пані Світлана Мороз, к.ю.н., керуюча партнерка компанії DICTUM, запрошена спікерка Церемонії виступила з презентацією про перспективи інтеграції України до ЄС з точки зору податкового законодавства. Випускників з нагоди вручення дипломів МВА привітали Оксана Демченко та Олександр Бакка, викладачі програми МВА. Олександр Карлов, голова ГО Асоціації випускників Університету КРОК запросив випускників доєднатися до спільноти та набувати членство, щоб не втрачати зв’язок з Бізнес Школою та Університетом.

Ми захоплюємося стійкістю, мужністю та цілеспрямованістю цієї унікальної групи, бо всупереч військовим діям, форс-мажорним обставинам, ракетним обстрілам, повітряним тривогам, блекаутам, вимушеній перерві протягом 6 місяців з лютого по жовтень 2022 року, більшість групи все ж таки вирішила продовжити навчання. І всі заняття відбувалися в аудиторії в режимі офлайн. І саме цей формат і підхід навчання в аудиторії цінувався студентами та сприяв успішному завершенню програми МВА, і це відмітили Ірина Пивовар та Ганна Юкало, випускниці програми, володарки дипломів МВА з відзнакою, які виступили від імені групи. На Церемонії були присутні члени родин наших випускників, які розділили радість професійного досягнення зі своїми рідними людьми, бо випускник МВА звучить гордо!

Команда Бізнес Школи КРОК вітає наших випускників, справжніх лідерів бізнесу, з успішним завершенням програми МВА, бажає втілення амбітних бізнесових планів та нових професійних звершень на благо України!

Триває набір в групу МВА 2023. Доєднуйтесь!