Бізнес-школа КРОК — голос української бізнес-освіти в UN PRME CEE CHAPTER

16-17 квітня 2024 року Бізнес Школа КРОК, єдина з українських бізнес-шкіл, взяла участь у засіданні Центрально- та Східноєвропейського підрозділу ініціативи ООН Принципи відповідальної бізнес-освіти (UN PRME CEE Chapter), що відбулася в м. Будапешт на базі Університету Корвінус.

Зустріч представників кількох десятків бізнес-шкіл регіону була присвячена перезапуску регіональної стратегії, поглибленню розуміння оновлених принципів відповідальної бізнес-освіти ООН, інтеграції в ініціативу І5.

Спеціальну увагу було приділено побудові ефективної освітньої спільноти в регіоні, котра дозволить бізнес школам, що сповідують принципи відповідальної управлінської освіти та виховують відповідальних лідерів, ефективніше взаємодіяти, обмінюватися досвідом та мати власний почерк в міжнародних стандартах бізнес-освіти.

Ми пишаємося тим, що Людмила Косович, представниця БШ КРОК була обрана одним з віце-президентів правління CEE Chapter на 2024-2026 рр. Найближчі три роки серед іншого вона опікуватиметься розвитком прикладних досліджень і взаємодією між бізнес-школами регіону в цій сфері.

Віце-президентство української Бізнес Школи КРОК в UN PRME CEE Chapter має велике значення з ряду причин:

1. Міжнародне співробітництво та обмін досвідом: Робота в CEE Chapter відкриває для української бізнес-освіти та зокрема для Бізнес Школи КРОК можливість активного обміну досвідом та кращими практиками з іншими навчальними закладами з Центральної та Східної Європи. Це дозволить не лише збагатити навчальні програми школи новими знаннями, але й сприятиме розширенню міжнародних партнерств.

2. Підвищення престижу та пізнаваності: Представництво в такій впливовій міжнародній організації, як UN PRME CEE Chapter, визнає престижність Бізнес Школи КРОК і зробить її більш знаною на міжнародному рівні. Голос української бізнес-освіти за сприяння нашої бізнес-школи починає гучніше звучати в регіоні.

3. Можливості для студентів та викладачів: Активне залучення до активностей CEE Chapter відкриває нові можливості для студентів та викладачів Бізнес Школи КРОК. Це розширить участь у міжнародних конференціях, семінарах та проектах, доступ до міжнародної мережі контактів та експертів у галузі сталого розвитку та корпоративної відповідальності.

4. Підтримка сталого розвитку: Віце-президентство БШ КРОК у CEE Chapter дозволить активно поширювати принципи сталого розвитку в Україні та регіоні, а освітянські практики бізнес-школи в цьому напрямку будуть важливим внеском української бізнес освіти в глобальну реалізацію цілей сталого розвитку ООН.

Тепер справа за реалізацією своєї ролі в регіоні. Це багато роботи, але Бізнес Школа КРОК має великий потенціал і напрацьований досвід для реалізації своєї освітянської місії.