Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Курси MBA в Україні

Курси МВА в Україні відкривають нові можливості на шляху до досягнення цілей і підкорення кар'єрних вершин. Master of Business Administration недарма вважається самим затребуваним ступенем в усьому світі. З'явившись в Америці, на початку 20 століття, МВА, сьогодні визнається в усьому світі і користується попитом практично в кожній країні. Особливості таких курсів полягають в повному охопленні досвіду самих різних галузей управління. Вивченню теорії приділяється небагато часу, основний акцент спрямовіється на практичні заняття.

Ще приблизно років 10 назад отримати диплом МВА можна було тільки за кордоном, але сьогодні ситуація кардинально змінилася. В Україні з'явилися бізнес-школи, де викладають не випадкові люди, а досвідчені бізнесмени та керівники. Ці програми розроблені спільно з вітчизняними і зарубіжними фахівцями. А це є безсумнівним плюсом, адже сучасні передові технології адаптовані під умови нашої країни, враховують особливості ведення бізнесу. Заняття проводяться російською або українською мовою, але знання ділової англійської вітається.

Диплом МВА: навіщо він потрібен?

Дізнавшись вартість навчання на курсах МВА, ви можете задатися питанням з приводу того, навіщо потрібен такий диплом, що він дає? Погодимося, ціна курсів не мала. Диплом МВА підвищує ймовірність отримання бажаної посади в кілька разів. І це не міф, адже це можуть підтвердити наші учні. Якщо у вашому резюме буде примітка про те, що ви закінчили курси МВА, то більш імовірно, що роботодавець запросить на посаду саме вас.

Знання, отримані на курсах - це практичні поради, які ви зможете з упевненістю застосовувати на роботі. Також ви в процесі навчання зможете створити непогане коло знайомих. Зарплата випускників МВА вище на 30-40%, ніж у інших співробітників. Пошуки роботи ви зможете проводити практично в будь-якій сфері, так як подібні висококваліфіковані фахівці затребувані в багатьох сферах.

А якщо все написане вище не переконало в необхідності отримання освіти на курсах МВА, то завітайте до нашої бізнес-школи. В її стінах ви зможете побачити все своїми очима і прийняти остаточне рішення.