Презентація програми Mini МВА "PPD" Бізнес Школи КРОК

Дата та час проведення: 16 грудня 2017 року, 11:00

Місце проведення: Бізнес Школа КРОК, м. Київ, вул. Лагерна, 30/32

Запрошуємо всіх бажаючих на презентацію оновленої програми Mini МВА

У лютому стартує 16-та група!

Всім учасникам презентації програми Mini МВА гарантована знижка - 5 % на навчання за програмою Mini МВА!

Програма:

Реєстрація учасників, кава, чай, знайомство

Презентація програми Mini МВА - викладачі та випускники

Сесія "Питання-відповідь"

• Потрібні нові ідеї?
  • Хочеться змінити роботу?
  • Є бажання почати свою справу?

Відгуки випускників:

«Велика вдячність викладацькому складу Міні - МВА за навчання та надання максимуму цікавих і пізнавальних лекцій. З найкращими побажаннями!», - Борута Ігор, підприємець

«Дякуємо за знання, емоції, внесок у наш розвиток. Бажаю всім використовувати отримані знання на практиці і згадувати один-одного через багато років! Нехай всі цілі будуть досягнуті! Успіху Вам і багато вдячних студентів!», - Арбузова О.В., керівник контакт – центру, ПуАТ «Фідобанк»

«Навчалася разом із підлеглою співробітницею. Після навчання очевидні результати її роботи, розуміння бізнес-процесів покращилося. З'явилося бажання досягати результату і бути продуктивною. Бачу мої особисті досягнення після проходження навчання, стала більш толерантною та лояльною в бізнесі. Завдяки конструктивному підходу довиконання завдань збільшився прибуток. Час стала використовувати більш ефективно. Дуже вдячна команді Бізнес Школи. Високий професійний склад викладачів надихає на саморозвиток їхнім персональним прикладом», - Борута М.В., генеральний директор, ТОВ «Екторнет Україна IX»

Mini МВА - відмінний бюджетний варіант для змін!

Вже понад 250 чоловік стали учасниками цієї програми.

До зустрічі 16 грудня об 11:00 за адресою: Університет КРОК, вул. Лагерна 30-32

Телефони для довідок: (044) 455-69-81 та 050 446 16 94 . Контактна особа: Олена Рудавка