Презентація програми Mini МВА "PPD" Бізнес Школи КРОК

Дата і час проведення: 26 липня 2017 року, 19:00

Місце проведення: Університет КРОК, м. Київ, вул. Лагерна, 30/32

Запрошуємо всіх бажаючих на презентацію оновленої програми Mini МВА.

Мini MBA - це:

• 14 практико-орієнтованих інтенсивних модулів;
  • 10 експертів-тренерів;
  • 250 випускників програми з 2013 року;
  • 1 індивідуальний підсумковий проект.

Програма розроблена для менеджерів середньої ланки, керівників структурних підрозділів компаній, власників і керівників підприємств малого та середнього бізнесу з досвідом роботи від 2-х років.

Переваги програми Mini МВА - це актуальність, практичність, доступність, гнучкість і універсальність - інтенсивне результативне навчання за короткий термін і помірні ціни зі швидкою окупністю.

В результаті навчання Ви підвищуєте свою кваліфікацію, рівень професійного розвитку:

• Систематизуєте знання для більш ефективного виконання функціональних бізнес завдань. Розширюєте рамки мислення і формуєте навички стратегічного мислення.
  • Вивчаєте і застосовуєте на практичних прикладах сучасні інструменти в управлінні бізнесом.
  • Готуєте свій персональний проект з розвитку бізнесу (start-up, інновації, впровадження змін). Під час публічного захисту індивідуального проекту, отримуєте професійні рекомендації експертів.
  • Маєте унікальну можливість знову стати студентами, погрузитись в світ нових ідей і спілкування, для нового прориву в Вашому житті.

За умови успішного закінчення, учасники отримують "СЕРТИФІКАТ" Business School Університету КРОК про проходження програми Міні МВА, а також, "СВІДОЦТВО" про підвищення кваліфікації державного зразка з присвоєнням кваліфікації "Керівник підприємств, установ і організацій", яке визнається всіма компаніями.

У вересні стартує 15-а ювілейна група!

До 1 серпня діє спеціальна ціна на навчання!

В рамках презентації програми відбудеться

майстер-клас Олександра Подденежного

на тему "Нові виклики для сучасного менеджменту".

Прискорення змін в сучасному світі і бізнесі призводить до того, що необхідно шукати нові підходи до управління людьми і компаніями. З'являється все більше і більше тренінгів, книг, рецептів і методик, але кількість проблем від цього не зменшується. У співробітників формуються нові вимоги до організацій.

Ми з Вами поговоримо про те, як управляти цими змінами і формувати організації майбутнього, здатні ефективно працювати в нових реаліях часу ...

Автор Майстер-класу Олександр Подденежний викладач BSK, отримав ступінь МВА Університету Нью-Брансвік (Канада).

Успішно завершив сертифікаційний курс "Business management" в IMD Business School (Lausanne, Switzerland). Викладацьку діяльність поєднує з керівництвом органічної аграрної компанією.

Має великий, більше 20 років досвід роботи в великих міжнародних компаніях - TetraPak, Elopak, ManuliGroup, GEA Group і інших на керівних посадах.

Олександр успішно реалізовував управлінські проекти в різних секторах економіки - банківській, інвестиційній, виробничій, логістичному, аграрному, інжинірингу. Працював кілька років за кордоном, співпрацював з провідними європейськими та американськими компаніями.

Кожен учасник презентації та майстер-класу отримає гарантовану знижку в розмірі від 5% до 7% на навчання на програмі міні-МВА в 2017 навчальному році!

До зустрічі 26 липня в 19:00 за адресою: Університет КРОК, вул. Лагерна 30-32

Телефон для довідок: (044) 455-69-81. Контактна особа: Олена Дубовик

Вартість та знижки: При оплаті до 24.07.2017 вартість участі - 100 грн,

при купівлі двох квитків ціна другого квитка - 50 грн.

Реєстрація           Оплата квитків