Презентація програм BSK. Майстер-клас «Про нові навички. Чому варто навчатись аби залишатись успішним»

Коли та де? Дата та час: 9 червня 2018 року, субота, 11.00

Місце проведення: Університет "КРОК", вул. Табірна, 30-32 (ст. м. "Берестейська"), зал бібіліотеки, 2-й поверх

Запрошуємо відвідати день відкритих дверей BSK, ми поділимося з учасниками заходу інформацією про програми МВА, розповімо про програми-новинки, що розроблені викладацькою командою для дорослих та досвідчених людей, та які будуть в наявності вже наступного сезону осінь 2018-зима 2019.

Під час заходу відбудеться майстер-клас на тему "Про нові навички, чому варто вчитися самому та навчати своїх колег, задля того, щоб лишатися успішним сьогодні та завтра" Катерини Коваленко, викладача програм МВА, Executive HRM, підприємця, експерта з трансформації та інновацій і бізнесі.

Під час майстер класу ми поговоримо про трансформаційні зміни, нові технології, що змінили та змінюватимуть наше життя, їх вплив на бізнес, про людей та навички, про важливість смислів та цілей як в особистому житті, так і в професійному середовищі.

Регламент зустрічі

• 11.00 -11.45 Знайомство з Бізнес Школою. Портфель программ. Новини.
  • 11.45 - 13.00 Майстер класс Катерини Коваленко "Про нові навички, чому варто вчитися самому та навчати своїх колег, задля того, щоб лишатися успішним сьогодні та завтра"
  • 13.00 - 13.30 Індивідуальні консультації, реєстрація заявок на навчання, спілкування з викладачами, менеджерами програм

У нас є те, що вам потрібно - експертне середовище, спільнота однодумців, міжнародні контакти. Ми допоможемо розвинути ваш лідерський потенціал та впевнено дивитися в майбутнє разом з нами!

Кожен учасник заходу отримає знижку 5% від вартості програм МВА та 7% на модульні програми, відкриті семінари та тренінги BSK, що заплановані на 2018 рік.

Вхід вільний!!!

Зареєструватися

Контактна особа: Альона Лобанова. Тел.: (+38 044) 455-69-81; e-mail: office(at)krok.edu.ua