Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Презентації програм BSK

Презентації програм BSK

Презентації програм на перше півріччя 2017 року

Місяць

Дата

Час

Захід

Оберіть зручну дату і час відвідання

травень

17 (вечір)

19.00

Презентація General MBA

зареєструватися

червень

17

12.00

Презентація програм БШК

зареєструватися

липень

5 (вечір)

19.00

Презентація General MBA

зареєструватися

Місце проведення: Університет "КРОК", вул. Лагерна, 30-32 (ст. м. "Берестейська")

Кому корисно відвідати цей захід?

Якщо Ви відчуваєте потребу в змінах, або щось йде не так як хотілося в професійному житті, або ж потрібен поштовх для кар'єрного зростання, є гарний засіб - приходьте навчатися в Бізнес Школу.

У Вас є гарна ідея, що потребує експертної оцінки чи Вам потрібні нові підходи, інструментарій для управління бізнесом в турбулентний, нестабільний час? Давайте разом підберемо для Вас програму навчання - МВА, чи то модульну програму, тренінг-практикум, або просто знайдіть пару годин і відвідайте майстер клас з певної тематики.

Відвідавши презентацію програм, Ви дізнаєтеся про наші новинки, навчальні програми для дорослих та досвідчених людей, зокрема про програми МВА, які пропонує BSK та чому корисно постійно навчатися.

Учасники презентації отримають актуальну інформацію, важливу для прийняття вірних і своєчасних рішень, зможуть відвідати заняття, поспілкуватися з викладачами і студентами.

Кожен учасник отримає знижку в розмірі 5% на програму General МВА та 7% на модульні програми, відкриті семінари та тренінги BSK, заплановані на 2017 рік. Вхід вільний!

зареєструватися

Контактна особа: Данута Бабич

тел. (+38 044) 455-69-81; e-mail: office@krok.edu.ua

Не зручні дати і час - замовте індивідуальну консультацію!