Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Дмитрій Гаврилов

CPIM, CSCP, CLTD, SCOR-P, APICS Master CPIM Instructor, APICS Lead CSCP Instructor, APICS Associate CLTD Instructor, APICS Associate Instructor Training, The Fresh Connection Instructor

Запрошений викладач BSK. Працює на програмах МВА, автор курсу "Операційний менеджмент".

З 1991 р і по теперішній час викладає в Санкт-Петербурзькому політехнічному університеті Петра Великого (СПбПУ, спочатку на Факультеті економіки і менеджменту, зараз - в Інституті передових виробничих технологій), з 2004 по 2007 р - в СПбДУ, факультет менеджменту.

Викладання: інформаційні системи, логістика, міжнародні стандарти управління операціями, операційний менеджмент (програма МВА).

Викладання на програмах MBA: Російська академія народного господарства та державної служби (м. Москва), Стокгольмська Школа Економіки (м. Санкт-Петербург), Державний університет управління (м. Москва), Санкт-Петербурзький державний університет.

Член APICS (APICS - American Production and Inventory Control Society).

Сертифікований в 2004 році за програмою CPIM (Certified in Production and Inventory Management - сертифікований в управлінні виробництвом і запасами) американським суспільством з управління виробництвом і запасами (APICS - American Production and Inventory Control Society). У 2009 році підтвердив сертифікат з його пролонгацією до 2014 року. У 2014 році підтвердив сертифікат з його пролонгацією до 2019 року.

У 2009 році отримав статус APICS Associate CPIM Instructor.

Сертифікований в 2013 році за програмою CSCP (Certified Supply Chain Professional - сертифікований фахівець в управлінні ланцюгами поставок) американським суспільством з управління виробництвом і запасами (APICS - American Production and Inventory Control Society).

У 2013 році отримав статус APICS Associate CSCP Instructor.

У 2014 році отримав статус APICS Lead CPIM Instructor.

У 2015 році отримав статус APICS Master CPIM Instructor.

У 2016 році отримав статус APICS Associate Instructor Training.

Сертифікований в 2016 році за SCOR-P (Supply Chain Operation Reference Professional - сертифікований фахівець з референтної моделі роботи ланцюгів поставок) американським суспільством з управління виробництвом і запасами (APICS - American Production and Inventory Control Society).

У 2018 році отримав статус APICS Lead CSCP Instructor.

Сертифікований в 2018 році за програмою CLTD (Certified in Logistics, Transportation and Distribution - сертифікований в управлінні логістикою, транспортуванням і дистрибуцією) американським товариством з управління виробництвом і запасами (APICS - American Production and Inventory Control Society).

У 2018 році отримав статус APICS Associate CLTD Instructor.

Здійснював консультування по питаннях управління виробництвом та запровадженню корпоративних інформаційних систем класу MRP II для таких підприємств як "Катерпіллар Тосно", "Новомет-Пермь", "Ровенський завод високовольтної апаратури", "Оптоган", "Український бекон" та багатьох інших.

Серед клієнтів тренінгових програм, що проводив Дмитрій Гаврилов такі компанії як Coca-Cola в Москві та Санкт-Петербурзі, "Катерпіллар Тосно", Lucent Technologies,Санкт-Петербург, "Фармак",Київ, "БелЗАН", "Вітмарк-Україна" та багато інших.

Наукові інтереси: виробничий та операційний менеджмент, корпоративні інформаційні системи класу MRP II.

Дмитрій Андрійович є автором низки публікацій, зокрема книги "Управління виробництвом на базі стандарту MRP II" та багатьох статей в професійній пресі.