Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Дмитро Гаврилов

Запрошений викладач BSK. Працює на програмах МВА, автор курсу «Операційний менеджмент».

Запрошений викладач BSK. Працює на програмах МВА, автор курсу «Операційний менеджмент».
З 1991 року і по теперішній час викладає в Санкт-Петербургзькому державному політехнічному університеті (СПбДПУ) на факультеті економіки та менеджменту. Директор та  Член Керівного комітету  Асоціації виробничої логістики, член APICS. Науковий редактор серії книжок на тему «Управління виробництвом», видавництва «Пітер».
Викладав на програмах MBA в Російській економічній академії ім. Г.В.Плеханова (м. Москва), Стокгольмській Школі Економіки (м. Санкт-Петербург), Державному університеті управління (м. Москва), Санкт-Петербургському державному університеті.

Сертифікований за програмою CPIM-Certified in Production and Inventory Management, американського товариства по управлінню виробництвом та запасами, APICS – American Production and Inventory Control Society, а також за програмою CSCP -Certified Supply Chain Professional – сертифікований спеціаліст в управлінні ланцюжками поставок. В 2015 році отримав статус APICS Master CPIM Instructor.
Проводив тренінги за програмами сертифікації’ CPIM для таких компаній та підприємств: «Oracle», м. Москва, «Метінвестхолдинг», м. Донецк, компанія Henkel, м. Москва, Ernst&Young, м. Київ, Концерн «Калина», м. Єкатеринбург, Carlsberg, м.Санкт-Петербург, «Santo», м.Шимкент, Казахстан.

Здійснював консультування по питаннях управління виробництвом та запровадженню корпоративних інформаційних систем класу MRP II для таких підприємств як «Катерпіллар Тосно»,  «Новомет-Пермь»,  «Ровенський завод високовольтної апаратури», «Оптоган»,  «Український бекон» та багатьох інших.  
Серед клієнтів тренінгових програм, що проводив Дмитро Гаврилов такі компанії як Coca-Cola в Москві та Санкт-Петербурзі, «Катерпіллар Тосно», Lucent Technologies,Санкт-Петербург, «Фармак»,Київ, «БелЗАН», «Вітмарк-Україна» та багато інших.
Наукові інтереси: виробничий та операційний менеджмент, корпоративні інформаційні системи классу MRP II.
Дмитро є автором низки публікацій, зокрема книги «Управління виробництвом на базі стандарту MRP II» та багатох статей в професійній пресі.