Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Георгій Гівішвілі

Георгій Гівішвілі має 20 літній досвід роботи в FMCG компаніях на керівних посадах.

До недавнього часу працював на посаді генерального директора компанії «ТЕРА ФУД». До приходу в «ТЕРА ФУД», Георгій займав пост директора по маркетингу і стратегії в міжнародному алкогольному холдингу Global Spirits. За час роботи в компанії, Георгій значно укріпив портфель брендів.

У 2014 році Георгій займав пост Генерального директора молочної компанії «Галичина».

З 2011 по 2013 роки Георгій Гівішвілі обіймав посаду керуючого директора по експорту, розвитку бізнесу і маркетингу в агрохолдінгу Avangardco.

За 15 років роботи в міжнародній компанії Philip Morris International  (1996 – 2011) Георгій  обіймав керівні посади в представництвах різних країнах світу: Швейцарії, Грузії, Росії, Білорусі. Так, з 2004 по 2007 рік обіймав посаду Генерального директора компанії в Південній і Східній Африці. З 2007 по 2011 рік Георгій займав пост директора по маркетингу Philip Morris International в Україні, Молдові і Кавказі.

У 1996 році Георгій отримав ступінь бакалавра по маркетингу і менеджменту в Western Kentucky University в США.  У 2002 році отримав диплом випускника міжнародної школи бізнесу INSEAD  у Франції по напряму Executive, Business Administration and Management.