Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Наталя Мисник

Старший юрист, керівник судової практики Юридичної фірми GOLAW.

Наталя Мисник є керівником судової практики фірми. Має значний досвід в області адміністративного, господарського та цивільного судочинства. Наталя відповідає за здійснення процесуального представництва як національних, так і зарубіжних клієнтів фірми у всіх існуючих судових конфліктах.
Спеціалізація Наталії охоплює такі області, як податкове, митне, фінансове, банківське, корпоративне право та законодавство в сфері IT технологій. Основні напрямки її діяльності - консультування клієнтів з питань ведення бізнесу та взаємодії з контролюючими органами, зокрема, оскарження неправомірних рішень і дій або бездіяльності таких органів. Крім цього, Наталя Мисник має успішний досвід у вирішенні корпоративних спорів, судових спорів у сфері нерухомості і фінансів, а також трудових і сімейних судових конфліктів. Наталя Мисник особисто представляє інтереси клієнтів у судових засіданнях і здійснює контроль за повним і своєчасним виконанням винесених на користь клієнта судових рішень.

Наталя Мисник є співавтором аналітично-практичного посібника "Методичні рекомендації з надання правової допомоги суб'єктам господарювання при податкових перевірок", виданого Національною асоціацією адвокатів України. Також вона є автором ряду статей та експертних коментарів на судову тематику, підготовлених для ділових і юридичних видань, включаючи Ukrainian Journal of Business Law, In-House Lawyer, "ІТ Експерт", "АIN.UA", "Юридична практика", "Юридична газета "та ін., веде власний юридично-консультаційний блог на порталі UBR в розділі" Право ".

Освіта:

Юридичний факультет Київського Національного університету імені Т. Шевченка,

диплом з відзнакою за спеціальністю: "Суд, адвокатура, прокуратура, нотаріат".

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю:

Україна, 2015 рік.

Членство в організаціях:

Асоціація правників України.

Знання мов:

українська, російська, англійська.