Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Ірина Кальницька

Старший юрист, керівник податкової практики і практики бізнес консультування Юридичної фірми GOLAW.

Головними напрямками діяльності практики, очолюваних Іриною, є податкове структурування і супровід національних і міжнародних транзакцій, проведення юридичного аудиту, правове забезпечення зовнішньоекономічних валютно-кредитних операцій та комплексний супровід господарської діяльності підприємств.

Юрист, має значний досвід в сфері податкового права, міжнародного податкового планування та валютного регулювання. Також вона спеціалізується на митному праві і нерухомості, в тому числі юридичних аспектах орендних відносин.

Ірина Кальницька консультує клієнтів з питань митного регулювання, здійснення експортно-імпортних операцій з урахуванням максимальної правової захищеності клієнта і оптимізації податкових наслідків при здійсненні операцій.

Також до компетенції Ірини входить розробка нових і адаптація існуючих корпоративних політик компаній до вимог Закону США про боротьбу з корупцією та Закону Великобританії про хабарництво та інших актів, що регулюють процедури комплаенс.

Ірина Кальницька є співавтором аналітично-практичного посібника "Методичні рекомендації з надання правової допомоги суб'єктам господарювання при податкових перевірках", виданого Національною асоціацією адвокатів України. Також вона активно готує статті та експертні коментарі економіко-правовий тематики для ділових і юридичних видань, веде власний юридично-консультаційний блог і успішно виступає з доповідями на бізнес-заходах.

Освіта:

  • Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, диплом магістра з відзнакою за спеціальністю "Міжнародне економічне право";
  • Postgraduate certificate in Laws, University of London (United Kingdom).

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю:

Україна, 2015 рік.

Членство в організаціях:

  • Асоціація правників України;
  • Міжнародна податкова асоціація;
  • Міжнародна Асоціація адвокатів (IBA).

Знання мов:

українська, російська, англійська.