Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Ярина Ключковська

Керуючий директор Grou. Фахівець із 19-літнім досвідом, Ярина очолює агентство у сфері управління репутацією та Public Affairs Grou. Вона спеціалізується на управлінні репутацією, стратегії комунікацій, роботі з керівниками організацій, корпоративних комунікаціях та медіа-тренінгах.

Керуючий директор Grou. Фахівець із 19-літнім досвідом, Ярина очолює агентство у сфері управління репутацією та Public Affairs Grou. Вона спеціалізується на управлінні репутацією, стратегії комунікацій, роботі з керівниками організацій, корпоративних комунікаціях та медіа-тренінгах. Більшу частку своєї кар’єри вона провела, очолюючи комунікаційні підрозділи великих міжнародних компаній, у тому числі, Microsoft Ukraine, Group DF, UMC (тепер – МТС Україна) та Metro Cash & Carry Ukraine. 
Протягом року вона працювала у Benjamin Group / BSMG Worldwide (зараз – Weber Shandwick), провідній PR-агенції у Силіконовій Долині, США. У 2014 році Ярина брала участь у створенні та запуску Українського кризового медіа-центру і в якості його консультанта працювала з десятками очільників органів державної влади та їхніх прес-служб. 
Ярина отримала ступінь магістра культурології в Національному університеті „Києво-Могилянська 
академія” та магістра з масових комунікацій в San Jose State University (США). Вона була одним із засновників UAPR (Української Асоціації зі зв´язків з громадськістю та очолювала її правління у 2007-2008 роках. Ярина має великий досвід викладання PR та бізнес-комунікацій  у провідних бізнес-школах України -  LvBS, kmbs та МІБ.