Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Жанна Балабанюк

Доктор філософії в галузі управління людськими ресурсами, запрошений викладач, в рамках програми «Магістр глобального управління бізнесом» веде курс «Теорія лідерства».

Доктор Жанна Балабанюк - людина цікавості і емоційного інтелекту, володіє сильними аналітичними здібностями і навичками критичного мислення. Основні області її компетенції - інноваційний розвиток бізнесу, HR стратегії і організаційна ефективність, формування змішаних і віддалених команд.

Досвід роботи: З 2013 року працює генеральним директором і консультантом у сфері корпоративного управління і управління персоналом консалтингової компанії R & C Kyiv Group LLC. Вона поєднує наукову роботу з реальною бізнес-практикою. На цій посаді їй вдалося розробити і впровадити нові системи управління персоналом, проекти організаційного моделювання та організаційного дизайну, впровадженні систем грейдування посад, проекти з підбору персоналу для створення змішаних і віртуальних команд для країн СНД, Європи та США. У сфері людських ресурсів вона працювала в HR команді IDSGroup (міжнародна група компаній FMCG ринку), R-StyleUkraine (IT-компанія) і кадровому агентстві, де займалася повним циклом підбору персоналу, включаючи адаптацію нових співробітників. доктор Балабанюк опублікувала понад сто наукових і публіцистичних статей, а також провела кілька досліджень, результати яких були представлені на національних і міжнародних науково-практичних конференціях. В даний час Жанна є членом громадської ради при Національному агентстві України з питань державної служби з 2020 р експертом групи Реформа державного управління реанімаційне пакету реформ з 2014 р, одним з авторів Стратегії реформи державного управління в Україні на період 2016-2020 року народження, член Експертної ради Національного агентства України з питань державної служби з 2014 р Консультує Команду підтримки реформ (theReformSupportTeam) міністерства економічного розвитку України з питань реформи ринку праці, з 2020 р.

Освіта: Докторант Інституту державної служби зайнятості України, з 2017 року. Доктор філософії в галузі управління людськими ресурсами, Міжнародна кадрова академія, Міжрегіональна академія управління персоналом, Міжнародний відкритий університет, Київ, 2012. Магістр адміністративного управління, Міжрегіональна академія управління персоналом, Київ, 2006 (диплом з відзнакою). Бакалавр економіки і управління персоналом, Міжрегіональна академія управління персоналом, Київ, 2005 (диплом з відзнакою). Курс ділової англійської (рівень Upper-Intermediate), British Council Україна, Київ, 2012.