Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Роман Колядюк

Запрошений викладач BSK. Кандидат технічних наук. Міжнародний експерт зі стратегічного маркетингу та антикризових рішень, член Комітету з питань зовнішньоекономічної діяльності Київського відділення Торгово-Промислової Палати України, керуючий комплексними проектами партнерської групи Advertising & Marketing Group COMPASS (AMGC) і співвласник компанії AMGC Right Decision LLC.

Раніше працював директором з досліджень та стратегічного планування української частини культового міжнародного маркетингового агентства J. Walter Thompson. Роман автор понад 250 публікацій у фахових та бізнес виданнях. Часто виступає на різних конференціях в Україні та за кордоном, співпрацює з ЄБРР, FAO UN, UFEB і іншими.

Роман - автор двох модулів програми "Маркетинг для немаркетологов", а також ряду корпоративних програм, пропонованих Бізнес Школою КРОК.

Реалізовував консалтингові та дослідницькі проекти, співпрацюючи з такими брендами і компаніями як Kraft Foods, Heineken, Ferrero, Kinder Surprise, Shick / Wilkinson, Samsung, Unilever, Procter & Gamble, оператором мобільного зв'язку Golden Telecom GSM і Life, Svitonline (інтернет провайдер), Три Ведмеді, Златогор, лізинговою компанією УКРХЛІБ, Харківською фабрикою Бісквіт і Шоколад, Молочно-консервним комбінатом Ічня, Мaccoffee, ресторанами мережі Козирна Карта, шопінг і бізнес центром Silver Brezee, шопінг центром GULLIVER та іншими.