Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Наталія Колодій

Запрошений тренер KROK Business School. Виконавчий директор Федерації розвитку франчайзингу в Україні. Аналітик, аудитор і бізнес-коуч, експерт в операційному та комерційному управлінні Retail-Бізнесу.

У роздрібному бізнесі з 2002 року. Пройшла шлях від керівника торгового залу гіпермаркету до керівника мережі з 500 магазинів.

Керувала проектами по оптимізації процесів і підвищенню ефективності роздрібного бізнесу в роздрібних компаніях України, Білорусі, Казахстану, Росії.

Автор методичних посібників для роздробу і численних професійний статей.

Напрацьований професіоналізм і багаторічна практика Наталії гарантовано дозволить Вам мінімізувати ризики при відкритті нових магазинів, а також збільшити прибуток вже працюють.

Роздрібний бізнес, як і всі в цьому світі, підпорядковується певним законам. Знання цих законів і вміння користуватися ними визначає успіх Вашого роздрібного бізнесу!

Наталія має досвід роботи в різних сферах Retail-Бізнесу з наступними великими компаніями: WOG (Україна), ТД Калинівка-Преміум (Україна), Рубльовському (Білорусь), ТД Народний (Киргизстан), Монетка (Єкатеринбург), Сільпо (Україна), Метро C & C і іншими.

Автор тренінгу-практикуму "Ефективне управління торговим об'єктом. Як збільшити продажі магазину" та тренінгу-практикуму "Трейд-маркетинг на практиці. Просування продажів"