Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Олександр Селіхов

Викладач програми МВА ІТ в BSK, контент-лідер курсу Організація Служби ІТ в компанії. 

В даний час працює керівником проектів в Консалтинговій компанії Супремум.

Має більше 20 років досвіду роботи в сфері застосування ІТ для задач бізнесу, багаторічний досвід управління проектами впровадження ERP-систем (DeloPro, ІТ Підприємство, 1С). Здійснював керівництво розробкою і впровадженням власної ERP системи для великого міжнародного холдингу, що займається виробництвом, оптовою та роздрібною торгівлею - група компаній "Монарх". Керував консалтинговими проектами в компаніях "Енергосталь", "Віторіс", "Іст-Вест", "Розумний Дім", ПП "Кастор", ЗАТ "Джей Ті Інтернешнл Компані Україна", "Завод Великих Електричних Машин".

Керував проектами розробки і впровадження Систем Електронного Документообігу (ЄСМ систем) в великих територіально-розподілених організаціях - від аналізу потреб Замовника до здачі проекту в промислову експлуатацію і випуску комплекту нормативної документації, проектом з організації служби навчання та підтримки користувачів для 800 підрозділів і до 18000 користувачів в одному проекті.

ПРОФЕСІЙНІ НАВИЧКИ і ЕКСПЕРТИЗА:

Менеджмент і бізнес-процеси. Керівництво побудовою та розвитком ІТ систем підприємства - розробка стратегії розвитку, планів впровадження, керівництво впровадженням, включаючи побудову і розвиток інфраструктури. Розвинені лідерські якості, досвід створення команди та керівництва нею.

ІТ-консалтинг. Розробка стратегії і тактики розвитку інформаційних систем. Впровадження ERP систем і стандартів управлінського обліку. Впровадження і оптимізація наскрізних бізнес-процесів в холдингових структурах.

Брав участь в декількох десятках семінарів і конференцій з тематики впровадження ERP, CRM, Архітектурі підприємств, Управлінському консультуванні в якості доповідача.

Виконує велику громадську роботу, співзасновник і член Активу Співтовариства ІТ-директорів України, член журі і розробник конкурсів Міжнародної студентської ІТ-Олімпіади "IT-Universe".

Закінчив Київський політехнічний інститут, за фахом інженер.