Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Олександр Грачев

Запрошений викладач BSK. Викладає курс «Розробка ІТ Стратегії» на програмі МВА ІТ.

Запрошений викладач BSK. Викладає курс "Розробка ІТ Стратегії" на програмі МВА ІТ. В теперішній час працює продуктовим менеджером в ІТ компанії Ремонт Онлайн. Управляє процесом розвитку SaaS CRM для ремонтних майстерень. Брав участь та управляв проектами розробок і впроваджень ERP, CRM, WMS, BI та EMS систем в виробничих компаніях та компаніях-дистриб'юторах таких як ПАТ ІІ Інкос, ЗАТ Кула-Крим, ТД Титан, Укртелеком, ПАТ Полівтор. Працював ІТ директором в двох великих фармацевтичних компаніях, а саме Дельта медикал та Дарниця. Має досвід розробки ІТ-стратегії для компаній. Використовував платформи БЭСТ, 1С, SAP, MS Navision, QlikView, Documentum, Alfresco, Bizagi, а також системи Intercom, Mixpanel, Jira&Confluence, MS Project для оперативного застосування.

Закінчив Херсонский індустріальний інститут за фахом "Економіка підприємств", навчався в Теологічному коледжі в Чикаго, США, за напрямком "Теологія та лідерство", здобув ступінь МВА в ІТ в Університету КРОК.

ПРОФЕСІЙНА ЕКСПЕРТИЗА:

Менеджмент. Організація роботи відділів та департаменту. Формування команд під задачі проектів. Розробка KPI для різних департаментів.

Бізнес-процеси. Аналіз процесів перед комплексною автоматизацією. Участь в реінжинірингу та оптимізації процесів. Створення ІТ-департаменту в відповідності з ITIL. Використання IDEF0 та BPMN нотацій.

Економіка підприємства. Участь в розробці архітектури компанії, створення та зміна управлінської звітності для холдингу. Оптимізація затрат в ІТ-департаменті та участі в оптимізації затрат виробничого та логістичного процесів.

ІТ-аудит компаній. Проведення аудиту ІТ-систем ппідприємств. Перевірка на відповідність GDP&GMP вимог для фармацевтичних компаній. Розробка рекомендацій та планів для запровадження змін.