Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Тетяна Кравченко

Запрошений викладач BSK. Кандидат економічних наук. Заступник директора з фінансових питань бізнес-акселератора «Business Sharks». Ментор CRDF GLOBAL в Україні. Начальник відділу продажу групи компаній «Укрліфт».

Має більше 17 років досвіду роботи в інноваційній сфері: від відділу зв'язку науки з виробництвом і стимулювання інноваційної діяльності облдержадміністраціїї до бізнес-акселератора: здійснює допомогу молодим українським командам (стартапам) з приводу організації бізнесу, збільшення продажів, залучення інвестицій. Серед інноваційних проектів, яким надано менторську допомогу у просуванні на ринок: Hideez, WoodRover, Demut, IntRobots, Luciding, ABC, Talk with me! Співорганізатор разом з МЗС України виставки інноваційних проектів UKRAINIAN INNOVATION EXPO-2016.

Тричі приймала участь у проекті CRDF GLOBAL "STEP Ukraine "Путівник з комерціалізації", у тому числі у ролі ментора груп підприємців з м. Вінниці та м. Києва.

Має досвід зі створення позитивного іміджу підприємств, просування інноваційної продукції на ринок, організації та проведення навчальних семінарів для потенційних клієнтів, пошуку нових та роботи з існуючими клієнтами.

Мала змогу підвищити кваліфікацію під час роботи з персональним бізнес-експертом та ментором Алексом Косиком (CEO of Quantum Cure Inc., Mentor of CRDF Global, Skolkovo Foundation, Global Incubator and Seed Fund 1776, New Eurasia Foundation).

Більше ніж 12 років працювала викладачем кафедри "Фінанси і банківська справа" Донецького національного університету ім. Василя Стуса.