Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Олена Сіукаєва

Запрошений викладач BSK, бізнес-тренер, професіонал в області економіки, фінансів, управлінського обліку, управління бізнес процесами.

Розробник і ведуча програм по впровадженню управління на основі Системи збалансованих показників, управління витратами, управління бізнес-процесами, управлінського обліку, бюджетування.

В якості тренера працювала в освітньому проекті "Нова Пошта" Business School.

Олена має більше 20 років управлінського досвіду роботи в компаніях в сфері нафтопереробки, девелопменту, енергетики, виробництва, таких як Каскад, Компанія з управління активами Ренова - Альянс, Гідроресурс - К, і інших.

Консультант власників і топ-менеджерів компаній з питань фінансової оптимізації, управлінського обліку, реструктуризації, управління проектами. В якості консультанта співпрацювала з компаніями Текко, винне господарство Князя Трубецького, Стомар-Крокус, Укрнафта та інших.

Закінчила Київський політехнічний інститут за спеціальністю інформаційно-вимірювальна техніка, Інститут інвестиційного менеджменту за двома спеціальностями Економіка організацій і Менеджмент організацій. Володар ступеня MBA, закінчила Київську бізнес школу.