Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Наталя Шевченко

Запрошений викладач BSK, викладає курс «Фінансовий і управлінський облік» на програмі General MBA. Є партнером і фінансовим директором консалтингової компанії Otten.

ЇЇ професійне становлення охоплює шлях від головного бухгалтера в малих та середніх підприємствах, великому промисловому підприємстві до керівника в міжнародній консалтинговій компанії. Має успішний досвід керування проектами у сфері агробізнесу, менеджменту в організації діяльності компаній та їх ліквідації.

Досвідчений консультант в сфері фінансового обліку та оподаткування, підготовки управлінської звітності, бухгалтерської експертизи та аналізу фінансового стану компаній. За останні 9 років має досвід роботи консультантом в різних сферах в таких іноземних компаніях: GEA, AKW, Tchibo, SMS Siemag, Sharp, Billa, METRO, WKN AG, VA Intertrading та інших.
Наталя має глибокі знання в плануванні, бюджетуванні та контролінгу агробізнесу, має досвід співробітництва в цій царині з такими компаніями, як:

  • Agrogeneration
  • Sustainable Biological Energy Ukraine
  • Gerrom Invest

та іншими підприємствами МСБ-агровиробниками. Саме тому, на основі величезного набутого досвіду перевірок і консультування агровиробників, тема дисертації в програмі МВА була обрана не випадково "Максимізація прибутковості зерновиробників через ефективну організацію планування і контролю " - Maximizing profitability in crop producing farms through efficient planning and control management (англ).

Здобула освіту юриста в Національній юридичній академії ім. Ярослава Мудрого, менеджера-економіста в Харківському державному університеті будівництва та архітектури, в 2007 році отримала міжнародну професійну кваліфікацію і має диплом IAS, в 2016 році закінчила програму і отримала ступінь МВА в University of Wales, UK.

Володіє українською, російською та англійською мовами, почала вивчати німецьку мову.