Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Наталія Загорняк

PhD з Економіки, PhD з Права, МВА - запрошений викладач BSK, викладає курси Економічне середовище, Нові ринки та питання глобалізації на програмі Магістр з глобального бізнес менеджменту.

Поєднує активну та різноманітну викладацьку діяльність в Академії адвокатури України та KROK Business School з адвокатською практикою і керівництвом власним адвокатським бюро "Антикризовий адвокат, працює над докторською дисертацією. Наталія є членом Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України, Асоціації правників України (комітет з кримінального та кримінально-процесуального права).

Використовуючи компетенції та навички, напрацьовані за роки успішної роботи на керівних посадах у виробництві, торгівлі, будівництві, інформаційних технологіях, масштабних міжнародних інвестиційних проектах, управлінні нерухомістю на посадах начальника відділу маркетингу, віце-президента з маркетингу, директора з маркетингу та продажів, комерційного директора, заступника генерального директора з юридичних питань, заступника директора адвокатського об'єднання, директора з юридичних питань групи компаній, Наталія Загорняк як адвокат та фахівець з економіки й управління бізнесом докладає зусиль для поширення своєї практичної експертизи у ділових колах та серед майбутніх юристів, адвокатів, топ-менеджерів, має досвід викладання цілого спектру авторських економічних та юридичних курсів українською та англійською мовами.

Наталія Загорняк є автором понад 60 публікацій з питань права, економіки та управління бізнесом у виданнях "Економіка України", "Науковий вісник Національної академії внутрішніх справ", "Актуальні проблеми економіки", "Юридичний журнал", "Юридична газета", "Вісник Академії адвокатури України" та інших джерелах, в тому числі англійською мовою - за кордоном.

Сфера наукових та практичних інтересів Наталії Загорняк - мікро- та макроекономіка, міжнародна економіка, економічне та юридичне обгрунтування прийняття стратегічних інвестиційних рішень, антикризовий менеджмент, розвиток економічного мислення сучасного менеджера, конкурентна стратегія; низка її пропозицій щодо внесення змін і доповнень до чинного законодавства, в тому числі - до Цивільного кодексу України, знайшли свою практичну реалізацію, відповідні положення набрали законної сили.

Крім вищої економічної та юридичної освіти, Наталія Загорняк має вищу освіту у галузі ІТ, яку здобула у Київському політехнічному інституті, а також, є випускницею спільної магістерської програми "Європейська політика" Université Libre de Bruxelles (Belgium), University of Münster (Germany), University of Hull (United Kingdom), Київського Національного університету ім. Т.Шевченка, має ступінь магістра міжнародних відносин.

Вчений ступінь PhD з Економіки здобула в Інституті економіки Національної академії наук України), PhD з Права в Національній академії внутрішніх справ, МВА - Executive MBA Program в IIB, та SBS - Swiss Business School.