Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Ірина Олейнікова

PhD в економіці, МВА Grenoble Graduate School of Business, MSc in International Business, Grenoble Ecole de Management, Advanced Diploma in Management Accounting, CIMA

Запрошений викладач BSK, викладає курс «Ризик менеджмент» на програмах MBA. Ірина має більш ніж 15 років управлінського досвіду роботи в великих українських та міжнародних компаніях, таких як  НК Альянс – Віце - Президент з економіки та фінансів, Телесистеми України – Директор фінансового управління,  Донбас Арена – Фінансовий директор, Global University System (London) – операційний та фінансовий директор однієї з компаній групи, ESH – управляючий партнер. Працювала також консультантом американських та британських фондів з угод по придбанню бізнесів.

Має великий досвід викладацької роботи, співробітничала з українськими та закордонними навчальними закладами в якості викладача та візітинг-професора.

Ірина є експертом та членом Консультативної Ради Міжнародного товариства інженерів та дослідників.

Область експертизи та спеціалізіція: управління ефективністю та результативністю бізнесу, управління змінами, інтелектуальний капітал: оцінка та використання з метою зростання вартості та ефективності бізнесу, ризик менеджмент, фінансовий менеджмент, корпоративні фінани, стратегічні фінанси.

Дослідницькі інтереси Ірини в таких областях як інтелектуальний капітал та його значення для бізнесу, ризик менеджмент та ефективність бізнесу. 

Ірина є автором книги Intellectual Capital Recognition та низки статей в українських та закордонних виданнях.