Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Ірина Олейнікова

Ірина Олейнікова, PhD в економіці, МВА Grenoble Graduate School of Business, MSc in International Business, Grenoble Ecole de Management, Advanced Diploma in Management Accounting, CIMA. Запрошений викладач BSK, викладає курс «Ризик менеджмент» на програмах МВА.

У 2020 році Ірина стала номінантом "Future of Finance Award 2020 London" в категорії "Woman in Finance".

У 2019 Ірина була учасником програм Negotiation and Leadership Program, Harvard Law School, 2019 Negotiating the Impossible, Harvard Law School, 2019 4 day MBA Keys to the Vault by Keith Cunningham, 2019

Ірина викладає курс "Ризик менеджмент" на програмах МВА. Ірина має більш ніж 15 років управлінського досвіду роботи в великих українських та міжнародних компаніях, таких як НК Альянс - Віце - Президент з економіки та фінансів, Телесистеми України - Директор фінансового управління, Донбас Арена - Фінансовий директор, Global University System (London) - операційний та фінансовий директор однієї з компаній групи, ESH - управляючий партнер.

Metriculous Management - COO/CFO. Консультує американські та британські фонди з угод по придбанню бізнесів.

Має великий досвід викладацької роботи, співробітничала з українськими та закордонними навчальними закладами в якості викладача та візітинг-професора.

Ірина є експертом та членом Консультативної Ради Міжнародного товариства інженерів та дослідників.

Область експертизи та спеціалізіція: управління ефективністю та результативністю бізнесу, управління змінами, інтелектуальний капітал: оцінка та використання з метою зростання вартості та ефективності бізнесу, ризик менеджмент, фінансовий менеджмент, корпоративні фінани, стратегічні фінанси.

Дослідницькі інтереси Ірини в таких областях як інтелектуальний капітал та його значення для бізнесу, ризик менеджмент та ефективність бізнесу.

Ірина є автором книги Intellectual Capital Recognition та низки статей в українських та закордонних виданнях.