Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Управління проектами — Тренінги та семінари

Курси, тренінги та семінари по управлінню проектами


Практикум-семінар «Спонсор проекту – ролі, задачі, дії»

Ви керівник викокого рангу. І Вам потрібно виконати нову задачу, успішне виконання якої залежить від залучення різних функціональних підрозділів. Такою задачею можу бути запровадження єдиної системи CRM. Ви доручаєте задачу найбільш відповідальному співробітнику і обіцяєте всю необхідну підтримку. Чи достатньо цього для успіху? Як правильно делегувати Ваші повноваження співробітнику? Як забезпечити правильний рівень контроля та за таких умов уникнути мікроменеджменту? . Відповіді на ці та інші питання шукатимуть разом учасники практикуму "Спонсор проекту - ролі, задачі, дії"

Ціль практикуму: надати розуміння вкладу "власника/спонсора" в успіх проекту та розробити структуру керівництва проектами (governance structure)

детальніше

Тренінг-практикум «Управління проектами – як успішно реалізувати проект»

Кожен менеджер в своїй кар'єрі зіштовхується зі складними задачами, які вимушений робити вперше. Наприклад, відкрити філіал в іншій області, запровадити систему управління продажами, зробити такий продукт, щоб клієнт почував себе щасливим. Справжній менеджер впорається з будь-яким викликом. Проте, якщо ціна цих неймовірних зусиль - величезний стрес і нові проблеми, в такому випадку тренінг-практикум "Управління проектами - як успішно реалізувати проект" для вас.

Зміст тренінга-практикуму базується на запитаннях та зворотному зв'язку учасників більш ніж 100 заходів, а саме корпоративних тренінгів, МВА програм, консалтингових проектів. В його основі - практичні завдання, виконуючи які, кожен учасник буде спроможним по-новому подивитися на проблеми, краще запам'ятати теоретичні засади і напрацювати відповідний досвід.

детальніше

Майстер-клас «Яку систему обрати і як її запровадити?»

В житті кожного менеджера настає момент, коли спадає думка "Як покращити виконання проектів і чи є для цього відповідний інструмент?" Є різні причини для таких думок - погана координація при виконанні задач, проблеми з комунікацією в команді, постійно перезавантажені ресурси, тощо. Проте постає питання чи існує " правильний" інструмент, що допоміг би вирішити відразу всі проблеми?

З цими та іншими питаннями учасників майстер класу допоможе розібратися Володимир Самойленко, який керував запровадженням MS Project Server в компанії Київстар, а також створював методологію управління портфелем проектів для групи компаній Telenor. Володимир приймав участь в більш ніж 50 проектах в таких індустріях: телекомунікації, виробництво, розробка ІТ продуктів, освіта, NGOs, консалтинг.

детальніше

Семінар "Просто про складне: реінжиніринг бізнес-процесів"

Під час практикуму слухачі детально змоделюють свої, індивідуальні, вибрані в їхніх компаніях бізнес-процеси (в яких їм доводиться працювати виконавцями або якими вони керують). Проаналізують їх ефективність, продумані рішення щодо їх поліпшення і проведуть «перебудову» процесу.

детальніше

Ризик-менеджмент - Як управляти невідомістю

Тренінг допомагає вирішити конкретну задачу або проблему учасника. Під час тренінгу слухачі, використовуючи сучасну технологію управління ризиками, самостійно освоюють її етапи і отримують практичний інструментарій, який вони можуть використовувати у своїй роботі.

детальніше