Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Тренінги по організації успішних StartUp проектів

StartUp проект. Тренінги та семінари


Курс "Бізнес модель – корисний інструмент інноватора."

  • Чи хочете ви розуміти, як функціонує сучасний бізнес?

  • Плануєте запуск стартапа?

  • Шукаєте інвестора?

Тоді ви мусите досконало володіти такими інструментами, як шаблон бізнес моделей та мапа створення цінності. Вони дозволяють швидко та прагматично проаналізувати будь-який бізнес та виявити зони для покращення. 

детальніше

Семінар «StartUp Guide»

Надання необхідних базових знань з юридичних питань ведення свого бізнесу, аналіз ризиків в процесі ведення бізнесу, практичні поради оптимізації бізнес-процесів, юридичні механізми захисту бізнесу.

детальніше

Тренінг для старт ап - зроби лише крок до мрії

Як почати? Це питання є перешкодою для реалізації цікавих і оригінальних ідей. Але іноді бажання працювати на себе все-таки долає і змушує недосвідченого бізнесмена шукати способи реалізації. Приходять до успіху не всі, та й не всім вдається повернути вкладені кошти. Сьогодні стало набагато легше ризикувати завдяки появі такого явища як стартап. Слова "стартапер" і "підприємець" в якомусь роді можна назвати синонімами. Єдина різниця полягає в тому, що старапом може називатися тільки новаторська ідея, проект, якому аналогів немає. Інвестори з такими "темними конячками" охоче зв'язуються, звичайно, якщо бачать його перспективність.

Як би сумно це не звучало, але одного бажання для реалізації новаторської ідеї недостатньо. Необхідно отримати деякі знання, оволодіти навичками і навчитися працювати з людьми. Є невеликий відсоток людей, яким все це дано від народження, у вигляді такого собі дару, таланту. А якщо ви не належите до цієї категорії щасливчиків, то ми зможемо вас навчити стати успішним стартапером.

Тренінг для стартаперів

Ви - молоді, ініціативні, з оптимізмом дивитесь в майбутнє і перед вами роздрукована цікава і перспективна бізнес-ідея. Що робити далі знаємо ми - найкраща бізнес-школа в Києві. Наш тренінг стартап - це міцне підгрунтя, надійний фундамент для вашого розвитку, пошуку інвесторів та ділових партнерів. Наші викладачі готові прямо зараз дати вам кілька корисних порад.

  • Не бійтеся помилятися. Пам'ятайте, що не помиляється лише той, хто нічого не робить і будь-яку помилку можна виправити.
  • Конструктивна критика і відмови повинні зміцнити вашу віру в успіх і допомогти досягти своєї мети.
  • Запускайте проект, навіть якщо він ще не готовий повністю. Застрягти на підготовчому етапі можна надовго, а то й назавжди. Проект готовий на 80-90% - запускайте і допрацьовуйте вже в процесі.
  • Складіть свій графік роботи і зустрічайтеся з партнерами, інвесторами в зручний для вас час.
  • І остання порада: якщо раптом вас здолає відчай і відвідає бажання опустити руки, то згадайте про те листочку з ідеєю, що лежав перед вами на самому початку.

Приходьте БШК і ми розкриємо для вас інші секрети успішних стартаперів.