Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Ризик-менеджмент - Як управляти невідомістю

Формат проведення:

  • 1 день з 10.00 до 17.00. Група не більше 15 осіб. 
  • Індивідуальний підхід 

Учасники: Ризик-аналітики, менеджери проектів, ризик-менеджери 
Вартість і знижки:  990 грн.

  • 5% - 2 учасники від однієї компанії,
  • 10% - 3-5 учасників від однієї компанії,
  • 12% - слухачі і випускники програм БШКреєстрація на участь в програмі  

Викладач

Олена Данченко
Кандидат технічних наук, доцент. Координатор спеціалізації "Управління бізнес-проектами та процесами" магістерської програми "Бізнес-адміністрування". Професійний сертифікований менеджер проектів IPMA. Має понад 10-річний практичний досвід в управлінні проектами. Викладає ряд дисциплін на різних програмах, зокрема "Управління проектами", "Ризик-менеджмент", "Реінжиніринг бізнес-процесів", "Інформаційні технології в управління проектами", "Інформаційні технології у менеджменті". 

детальніше

Результати для учасників

Тренінг допомагає вирішити конкретну задачу або проблему учасника. Під час практикуму слухачі, використовуючи сучасну технологію управління ризиками, самостійно освоюють її етапи і отримують практичний інструментарій, який вони можуть використовувати у своїй роботі. 

Практичні завдання і вправи дозволять отримати навички ідентифікації, аналізу ризиків та прийняття рішень щодо вибору адекватних заходів боротьби із ризиками. 

Протягом тренінгу слухачі в командах виконують практичні завдання певних бізнес-індустрій, і презентують результати своєї роботи у вигляді групової презентації.

Відгуки учасників

                        Ознайомитися з відгуками наших учасників 

детальніше

Попередня реєстрація

Якщо Ви бажаєте зареєструватися, натисніть кнопку "Реєстрація".реєстрація на участь