Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Тренінги по економіці та фінансам. Київ

Тренінги по фінансам та економіці


Організація зовнішньоекономічної діяльності підприємства

Результати навчання:

  • чек-лист для ефективного контролю вузлових точок міжнародних ланцюгів постачання;
  • інструменти мінімізації ризиків міжнародної діяльності;
  • знання правил складання грамотного зовнішньоекономічного контракту.
  • практичні знання, необхідні для ефективного налагодження зовнішньоекономічної діяльності підприємства.

Учасники отримають сертифікат Бізнес Школи КРОК та Capital Group.

детальніше

Фінансовий аналіз

Вивчення фінансового аналізу - це можливість оволодіти сучасними інструментами і методиками розрахунку та інтерпретації фінансових показників, показників прибутковості, фінансової стійкості, вартості бізнесу і поставити їх на службу інтересам компанії.

детальніше

Фінансові інструменти для вашого бізнесу

  • Що робити і на що звертати увагу у випадку звуження ринку, а банківський сектор знаходиться в стані турбулентності, як правильно обирати банк?
  • Чи існує альтернатива банківському кредитуванню?
  • Які, окрім банків існують фінансові інститути та що вони можуть запропонувати окрім фінансування?
  • Яким чином знизити кредитні ризики та оптимізувати оподаткування, використовуючи фінансові інструменти?

Відповіді на ці питання учасники отримають під час проведення семінару-практикуму Тетяни Мосейчук, к.е.н., експерта, яка має більш ніж 20-літній досвід роботи на фінансових ринках України, директора консалтингової компанії "АССИСТАНС ХОЛДИНГ".

детальніше

Майстер-клас "Управління особистими фінансами"

Що робити, коли банківський ринок звужується, як правильно обрати банк для особистих заощаджень? На що звертати увагу? Чи можливо передбачити зміни валютного курсу? Чи є в Україні надійні інвестиційні інструменти? Що можуть запропонувати фінансові інститути, окрім фінансування? Чи варто сподіватися на пенсію і чи врятує нас пенсійна реформа? Як працюють приватні пенсійні фонди?

Відповіді на ці та інші питання, всі бажаючі отримають під час проведення майстер класу Тетяни Мосейчук, к.е.н., експерта з більш ніж 20-ти літнім досвідом роботи на фінансових ринках України, директора консалтингової компанії "АССИСТАНС ХОЛДИНГ".

детальніше

Фінанси для нефінансових менеджерів

Навчитися створювати та аналізувати фінансову модель компанії;опанувати методологію побудови звітів в залежності від виду і призначення звітності; освоїти методику аналізу звітності; опанувати основи бюджетування та ризик-менеджменту.

детальніше

Техніки фінансового аналізу

Навчитися оперувати фінансовими показниками в рамках фінансової та управлінської звітності; Навчитися працювати з багатофакторними моделями; Опанувати різні техніки фінансового аналізу

детальніше

Тренінги по фінансам

Управління фінансами забезпечить правильний розподіл грошових коштів, як на підприємстві, так і в сімейному бюджеті. Якщо не вміти правильно розпоряджатися фінансовими активами, то ні про який успіх не може бути й мови. Кажучи відверто, то основ економіки треба навчати дитину з садка і підручник з цього предмету повинен бути схожий на «Буквар». Але в реальності все виглядає набагато прозаїчніше: діти вивчають логарифми, осягають ази вищої математики, а рахувати свої гроші так і не вчаться.

В нашій бізнес-школі проводяться тренінги з управління фінансами, і ми запрошуємо на нього всіх, хто хоче підвищити свою економічну культуру і свідомість.

Якщо ви трохи починали вивчати економіку, то напевно чули таке ім'я як Роберт Кіосакі. Ця людина досягла у фінансовому плані чималих висот і він вирішив поділитися своїми поглядами і думками, які допомогли йому отримати все те, що він сьогодні має.

Напевно ви чули і про гру «Щурячі перегони», яка створена за аналогією з «Cashflow». Якщо вам не вистачає грошей, загрузли в боргах, то припиняйте чекати того моменту, коли зможете купити все те, про що довго мріяли. Прямо зараз записуйтеся на найближчий тренінг з управління фінансами в нашій бізнес-школі.

Ви може думаєте, що немає сенсу витрачати свій час і гроші на відвідування тренінгів, адже в книжкових магазинах і бібліотеках можна знайти багато літератури на тему фінансів. Ви в чомусь маєте рацію, адже частково це так. Правда треба знати яку саме літературу читати, адже читання забирає чимало часу і всі книги перечитати просто неможливо.

І ще один нюанс: жоден автор не захоче до кінця розкривати свої секрети, адже навіть книга, яку ви читаєте - це джерело його фінансового благополуччя. Якщо ви хочете стати фінансово грамотною людиною, то наші тренінги необхідні для вас. Навіть досвідчені фінансисти знайдуть багато чого корисного для себе, дізнаються про нові методики та технології.

Працювати з вами будуть тільки досвідчені тренери, які мають колосальний досвід в фінансах і викладанні.