5 проверенных файтов про преимущества online обучения!

[Translate to Русский:] Все більше і більше дорослих і дітей розуміють, що освіта ніколи не закінчується - нам постійно необхідно розвиватися. А оскільки вільного часу стає все менше, а дорога з роботи чи університету додому займає також немало часу, то найбільш доступним та ефективним способом одержання нових знань стає саме віддалене навчання.

За останнє десятиліття широкого вжитку набуло індивідуальне навчання з репетитором по Skype. Для цього необхідно пройти реєстрацію на тематичному сайті, обрати репетитора, що підходить під ваші потреби, і приступити до навчання! Немає нічого більш простого. Сьогодні однією з найкращих платформ, що поєднують студентів та репетиторів, як локальних, так і тих, що працюють віддалено, є Preply.

Але багато хто може поставити питання - чи надійне таке навчання?

Провівши дослідження серед студентів, що одержали освіту і вчені ступені, Британські вчені з'ясували, що 80% з усіх допомогло навчання через інтернет. І причин такого вибору було декілька:

1. Можливість керувати власним часом і займатися його плануванням. Навчання через інтернет гарне тем, що ви займаєтесь з дому, кафе, на роботі, у відпустці, відрядженні... При цьому виділяючи на нього лише годину часу на день. Для зайнятих людей питання тайм-менеджменту завжди стояло гостро, не кажучи уже про можливість додаткової освіти.

2. Проходження деяких курсів. При віддаленому підході до навчання студенти стали обирати декілька курсів одразу. При цьому частіше за все один з них мовний, інший за основною спеціальністю чи роботою, наприклад математика, хімія, музика, програмування.

3. Самостійний вибір репетитора. Локально ви обираєте з тих репетиторів, які знаходяться у вашому місті, у вашому районі і добре, якщо на вашій вулиці. В онлайні ж ви можете обрати репетитора в будь-якому місті і навіть в будь-якій країні. Більш того, при вивченні іноземної мови найкращим способом практики частіше за все буде спілкування з її носієм. Ніщо не може забезпечити таке спілкування ефективніше, ніж онлайн платформи.

4. Погодинна оплата. Ніхто не говорить вам, що купити необхідно одразу 10 уроків. Віддалене навчання зручне також тим, що можна платити за кожний урок окремо, якщо так зручно Вам. Саме тому до 30% студентів за тим же Британським дослідженням обирають такий формат навчання.

5. Залученість і мотивація. Багато студентів проходять онлайн курси, не говорячи про це нікому зі своїх однолітків, що мотивує їх займатися старанніше і в решті решт показати рівень на іспиті. Тим самим залучаючись до процесу вони, забуваючи про інших, постійно себе вдосконалюють і набувають нових і нових знань.

Звісно ж не існує магічної формули, яка гарантує результативність онлайн навчання, все залежить лише від бажання пізнавати і вдосконалювати свої знання. Однак на сьогоднішній день навчання онлайн є найбільш зручним і перспективним інструментом для власного розвитку.